Z ostatniej chwili

GOG rozdaje dziś gry w prezencie. Sprawdza, co macie na liście życzeń

foto: materiały prasowe foto: materiały prasowe

16 kwietnia 2018 roku może być bardzo udanym dniem dla miłośników gier – GOG spełni marzenia „tysięcy osób”, dając w prezencie jedną z gier znajdujących się na ich liście życzeń. Pozostali też nie będą zawiedzeni – szykują się obniżki na „najbardziej pożądane gry”.

Nie podano, kiedy dokładnie będzie przeprowadzone losowanie, jeśli więc macie konto na GOG.com, warto czym prędzej przejrzeć ofertę serwisu i zaznaczyć, które tytuły chciałoby się mieć.

Haczyków w ofercie nie ma, wymóg jest tylko jeden – trzeba swoją listę życzeń ustawić jako publiczną. Robi się to jednym kliknięciem podczas przeglądania listy wymarzonych gier.

GOG – prezenty z listy życzeń i promocja na najbardziej pożądane

Prezenty dla wybranych to nie wszystko, co przygotował dla graczy GOG – polski sklep z grami zapowiedział ponadto zorganizowanie wyprzedaży z tytułami, które były najczęściej dodawane do list życzeń.

Nawet jeśli więc nie uda się otrzymać wymarzonej gry za darmo, istnieje szansa, że uda się je zdobyć z obniżką. Ich wielkość nie została jeszcze podana.

W ofercie GOG znajduje się obecnie ponad 2000 gier, są więc duże szanse, że znajdzie się coś ciekawego dla siebie. Serwis, który startował od oferowania klasyków (także w odświeżonych wersjach), teraz staje się pełnoprawną platformą z grami i kusi wieloma nowościami – jak na przykład przedsprzedażą Frostpunka, nowej gry 11 bit studios, twórców This War of Mine.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, gdzie do wygrania jest Far Cry Primal.

MichałTomaszkiewicz
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments