Z ostatniej chwili

29 maja 2018 gracze trafią do piekła. Zabierz ich tam polskie Agony

foto: materiały prasowe foto: materiały prasowe

Po dłuższym niż zapowiadano oczekiwaniu i przygodach z cenzorowaniem gry, żeby osoby o słabszych nerwach w ogóle mogły w nią zagrać, polski survival horror Agony zyskał oficjalną datę premiery. Ma być straszniej, niż miało się nadzieję.

Madmind Studio zaszalało z wizualizacją okropieństw piekła do tego stopnia, że konieczne było złagodzenie przygotowanej wizji – w przeciwnym razie Agony zostałoby zakazane na konsolach.

Autorzy uspokajają, że miłośnicy brutalności, okrucieństwa i wyrywania wirtualnych flaków nie mają się jednak czego bać – to, co było pokazywane na trailerach (i co robiło całkiem piekielne wrażenie) to tylko przygrywka do festiwalu piekielnego obłędu przygotowanego przez polskie studio.

Po zażegnaniu kryzysu egzystencjalnego autorzy zdradzili, kiedy gracze będą mogli udać się do piekła – premiera Agony została wyznaczona na 29 maja 2018 roku.

Zagrać będzie można na PC (w tym przypadku będzie można zainstalować łatkę przywracającą do gry elementy wyrzucone przez cenzorów), PlayStation 4 oraz Xbox One.

Agony zadebiutuje 29 maja 2018

Z okazji ustalenia daty premiery Madmind Studio zaprezentowało ostateczny zwiastun gry – jak widać, hordy piekielnych demonów będą tylko rozgrzewką przed walką o wolność z Czerwoną Boginią. A może wcale nie o opuszczenie piekła chodzi w grze?

Wśród ostrzeżeń dotyczących zawartości gry znajdują się wspomnienia o pokazywaniu nagości oraz aktów seksualnych – Agony to zdecydowanie propozycja dla osób dorosłych dojrzałych. Twórcy gry ostrzegają – do piekła bardzo łatwo trafić, wydostać się z niego jest jednak niemal niemożliwością.

Członkowie zespołu Madmind Studio pracowali wcześniej między innymi nad Wiedźminem 3, który nieustająco cieszy się miłością graczy na całym świecie.

MichałTomaszkiewicz
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments