Z ostatniej chwili

Eurowizja 2018: Margaret jednak nie będzie reprezentować Szwecji!

Margaret wzięła udział w szwedzkich eliminacjach Melodifestivalen 2018, w których Szwedzi wybierają swojego reprezentanta do konkursu Piosenki Eurowizji. Sprawdź, które miejsce zajęła Margaret i kto będzie reprezentował Szwecję w konkursie.

Piosenka Margaret nie wygrała w eliminacjach

Piosenka Margaret “In My Cabana”, została ogłoszona do konkursu przez jej macierzystą wytwórnię. Była jedną z około trzech tys. piosenek aspirujących do udziału w finale preselekcji, które odbyły się w podczas Melodifestivalen, najpopularniejszego festiwalu muzycznego w Szwecji.

Margaret startowała w polskich preselekcjach do 61. Konkursu Eurowizji z piosenką “Cool Me Down”. Ostatecznie zajęła drugie miejsce, za Michałem Szpakiem.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie. Polskę reprezentował będzie Gromee i Lukas Meijer z utworem “Light Me Up”.

Czytaj więcej na http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/news-eurowizja-2018-margaret-nie-bedzie-reprezentowala-szwecji,nId,2555872#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Publikacja zaczerpnięta z: interia.pl

3 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej