Z ostatniej chwili

Rewolucyjne kurtki przejściowe dla kobiet? We wzory!

kurtki przejściowe

Kurtki przejściowe są świetne zarówno na wiosnę, jak i na jesień. Dla tych kobiet, które nie są zmarzluchami, sprawdzą się również cieplejszą zimą. Są wygodne, praktyczne, a do tego dzięki takim firmom, jak dynamicznie rozwijające się Okee, rewolucyjne w swoich printach. Ta firma odzieżowa po prostu koloruje nasze ulice.

Właściwości, które chcesz mieć w swojej kurtce przejściowej

  • Odpowiedni materiał
  • Dobrze dobrany krój
  • Piękny wygląd

kurtki przejściowe

Z czego powinny być zrobione kurtki przejściowe?

Świetne kurtki przejściowe łączą ze sobą trzy ważne cechy – chronią przed wiatrem, grzeją w zimnie, zachowując przy tym oddychalność i można wyjść w nich na lekki deszcz. Jest jeden materiał na rynku, który łączy ze sobą wszystkie te właściwości i jest to softshell. Dlatego kurtka z wierzchnią warstwą softshellową, świetnie sprawdzi się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Dzięki wykorzystaniu bawełnianej podszewki, będzie nam ciepło w naszej kurtce, nawet zimą, gdy nie jest ona bardzo sroga. Podszewka ta pozwala też na założenie kurtki na cieńsze ubranie, ponieważ jest przyjemna w dotyku dla ciała. Wszystko to sprawia, że kurtka jest praktyczna i jej właścicielka na pewno będzie chętnie po nią sięgać.

Kobiecy krój to podstawa

Wybierając kurtki przejściowe poza praktycznością, na pewno niejedna kobieta spojrzy również na to, jak będzie w niej wyglądać. Dlatego warto postawić na odpowiedni krój. Kurtki, które świetnie sprawdzają się wśród płci pięknej to te dobrze dopasowane. W przypadku tych na chłodniejsze dni, świetnie jest, jeśli kurtka jest trochę dłuższa, szczególnie z tyłu, wtedy wiatr nie będzie nas ziębił od strony nerek. Przedłużany tył fantastycznie wygląda. Wcięcie w tali pozwala na podkreślenie kobiecej figury, niezależnie od rozmiaru noszonych ubrań. Jeżeli nie lubimy marznąć w ręce, ale chcemy, żeby było nam wygodnie, doskonałym patentem są przedłużane rękawy z dziurą na kciuk. Palce są wtedy wolne, możemy używać telefonu czy robić inne rzeczy, a przy tym jest nam ciepło w dłonie. Ostatnim ważnym elementem jest odpowiednio duży kaptur, dzięki któremu wiatr i deszcze nie będzie straszny żadnej użytkowniczce. Kaptur ten dodaje również kurtce uroku.

kurtki przejściowe

Poczuj się piękna, bo kolorowa

Rewolucją na rynku kurtek przejściowych są printy, które wyróżniają się na tle jednokolorowych, szarych ubrań. Jesienna szaruga czy wiosenne burze mogą zostać rozświetlone, dzięki odpowiednim ubraniom. Kwiatowe czy roślinne printy sprawią, że od razu będzie nam przyjemnie iść ulicą. Dodatkowo wiemy, że firma, która je produkuje sama zaprojektowała wzory, a więc nie dostaniemy ich nigdzie indziej. Ich unikatowość sprawia, że aż chce się kupić takie produkty. Ciemniejsze barwy, jaśniejsze kwiaty – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Kurtki przejściowej nie wykorzystamy tylko w upalne letnie dni i mroźne zimowe wieczory, więc warto wybrać taką, którą z chęcią będziemy nosić prawie przez cały rok. Dzięki firmie Okee, możemy znaleźć tą wymarzoną, w której będziemy się czuć pięknie, kobieco, a na dodatek bardzo wygodnie i ciepło. W końcu, jak głosi hasło firmy, ubierając ciało, ubieramy również duszę.