Z ostatniej chwili

Baba Wanga i inni jasnowidze przewidzieli, że konflikt w Syrii przerodzi się w III WŚ? Przepowiednie są niepokojące

foto: Shutterstock foto: Shutterstock

Czy konflikt w Syrii przerodzi się w III Wojnę Światową? Od kilku dni oczy całego świata ponownie zwrócone są w stronę tego kraju i wszyscy z ogromnym niepokojem śledzą kolejne doniesienia. Czyżby przepowiednie o III Wojnie Światowej miały się właśnie ziścić? 

Najstraszniejsze jest to, że wielu jasnowidzących jest niezwykle zgodnych w sprawie dotyczącej końca świata i sytuacji w Syrii. Co więcej nie stosowali oni żadnych alegorii, ale pisali wprost – III Wojna Światowa rozpocznie się od jej upadku.

Baba Wanga – Nostradamus Bałkanów

foto: CC 3.0

Zacznijmy od Baby Wangi, żyjącej w latach 1911-1996, której przepowiednie spełniły się w ponad 80%. Kobieta, zwana Nostradamusem Bałkanów, przepowiedziała trafnie dojście Hitlera do władzy, wybuch drugiej wojny światowej, zatonięcie okrętu Kursk oraz atak terrorystyczny z 11 września 2001 roku. 

W połowie lat dziewięćdziesiątych, przed śmiercią, wieszczka mówiła o broni chemicznej wykorzystanej na świecie przez pewną grupę ludzi. Dała jednak dosadnie do zrozumienia, że koniec znanego nam świata rozpocznie się wraz z upadkiem Syrii. 

Pytana o światową apokalipsę odpowiedziała:

Często pytają mnie kiedy przyjdzie czas. Odpowiadam im, że jeszcze nie teraz. Jeszcze nie upadła Syria! Syria padnie u stóp zwycięzcy, ale zwycięzca nim nie będzie.

Edgar Cayce

foto: Mary Evans Picture Library

Edgar Cayce, zwany „śpiącym prorokiem”, który urodził się w 1877 roku a zmarł w 1945, trafnie przepowiedział chociażby „czarny czwartek” – wielki krach na giełdzie Wall Street 24 października 1929 roku. Na temat III wojny światowej powiedział, że pojawi się „szalony despota”, który rozpęta wielką wojnę. Fala rewolucji w krajach arabskich, walki w Syrii zapowiadają III wojnę. „Pojawią się napięcia. Spodziewajcie się ich w pobliżu Cieśniny Davisa. Celem działań w tym regionie będzie utrzymanie „linii życia”.

Podobnie będzie się działo również w Egipcie i Libii, w Ankarze i Syrii, w cieśninach znajdujących się nad Australią, na Oceanie Indyjskim oraz w Zatoce Perskiej”. Zgodnie z jego przewidywaniami „wystąpią morza i oceany, zatrzęsie się ziemia i zginą miliony”.

Przypowieści proroka Mahometa

foto: Shutterstock

Bardzo dużo o konflikcie w Syrii mówią tzw. hadisy – przypowieści z życia Mahometa, stanowiące podstawę islamu sunnickiego. Mahomet nazwał Syrię „miejscem zgromadzenia przed czasami ostatecznymi”. Według świadka i towarzysza Proroka Abu Huraira, który cytował jego słowa: „Dzień ostatni nadejdzie, kiedy Rzymianie wylądują w al-Amak lub w Dabiku. Wtedy armia składająca się z najlepszych wojowników uderzy na nich z Medyny”.

Przepowiednia mówi również o tym, że wojska muzułmańskie podzielą się na trzy części, z których jedna polegnie, druga ucieknie, a trzecia zwycięży i z marszu „podbije Konstantynopol”.

Proroctwo z Księgi Izajasza

foto: Shutterstock

Wielu badaczy Pisma Świętego sądzi, że biorąc pod uwagę chaos w Syrii, która jest coraz bardziej niestabilna, proroctwo z Księgi Izajasza może teraz się spełnić. Izajasz mówi w nim że „Oto Damaszek przestanie być miastem, a stanie się kupą gruzów. Opuszczone są na zawsze jego miasta, przypadną trzodom; te będą leżeć, a nikt nie będzie ich płoszył”.

Krzysztof Jackowski w sprawie Syrii

foto: MICHAL WOZNIAK / East News

Swoją teorię na temat eskalacji konfliktu w Syrii ma również Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, który często wypowiada się na temat ważnych wydarzeń. Z usług najsłynniejszego polskiego jasnowidza niejednokrotnie korzystała policja. 11 kwietnia 2018 na YouTubie ukazało się nagranie w którym Jackowski twierdzi, że na przełomie kwietnia i maja zrobi się na prawdę poważnie. Jasnowidz wyjaśnia w nim, że bardzo złe przeczucia, towarzyszą mu już od stycznia. Twierdzi również, że to co dzieje się w Syrii, to początek III wojny światowej.

Prawdziwe przepowiednie czy zwykły przypadek?

Nie należy jednak popadać w panikę i paranoję. Baba Wanga w przepowiedniach na rok 2018 zapowiedziała dwa zupełnie inne wydarzenia, absolutnie nie wspominając o wybuchu III wojny światowej w najbliższym czasie. Według Wangi, w nadchodzącym roku Chiny zostaną największym mocarstwem świata, detronizując pod tym względem Stany Zjednoczone. Być może obecna sytuacja jest jedynie preludium do rozpoczęcia apokalipsy, która nastąpi nieco później.

Co ciekawe, najsłynniejsi współcześni bliskowschodni wizjonerzy również pomylili się co do wojny w Syrii. Michel Hayek – libański jasnowidz-celebryta zapowiadał, że reżim al-Asada upadnie na początku 2012 roku. Z kolei Mike Feghali, którego przepowiednie popularne są również w Syrii oświadczył, oświadczy kilka lat temu, że rok 2013 będzie dla tego kraju „spokojny”.
Nie mniej jednak należy być czujnym i spokojnie przygotować się na nadejście trzech dni mroku…

Romana Makówka
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments