Z ostatniej chwili

Wystawianie faktur w firmie 2020

2020 wystawiane faktur

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy ciągle zmieniają się przepisy i dochodzą nowe obowiązki. Zapracowanemu przedsiębiorcy łatwo pogubić się w zawiłościach prawnych i częstotliwości nowelizacji przepisów. W ułatwieniu pracy z dokumentami pomocny będzie z pewnością dobry program do fakturowania. Jakie rozwiązanie polecane jest na rok 2020?

Proste i funkcjonalne oprogramowanie na rok 2020

Dbając o rozwój firmy i prowadzenie jej z dochowaniem wszelkich regulacji prawnych warto rozejrzeć się za dobrym programem do fakturowania. Które rozwiązanie będzie dobre na rok 2020? Przykładem jest chociażby program Faktura Small Business HandelWystawianie faktur z tym oprogramowanie nie jest trudne. Wystarczy pobrać program ze strony producenta, czyli Mega-Tech i swobodnie fakturować. Jak podaje producenta wystawienie faktury VAT w tym programie trwa 10 sekend. Sprawdziliśmy i rzeczywiście tak jest! To prosty proces, który sprawi że udokumentowanie sprzedaży nie będzie wyzwaniem. Program mimo dużej łatwości obsługi został wyposażony w wiele przydatnych opcji. Można w nim wystawiać faktury z informacją o split payment, czyli mechanizmie podzielonej płatności, czy do paragonu z NIP. Program pozwala generować pliki JPK i posiada pole pozwalające zamieścić kod towaru CN (zgodny z nowymi regulacjami obowiązującymi od 01.07.2020 r.). 

Fakturowanie i magazynowanie

Faktura Small Business Handel to oprogramowanie z magazynem. Użytkownik wystawi w nim dokumenty magazynowe takie jak WZ, PZ, PW, RW i MM. Bez trudu można podejrzeć aktualne stany magazynowe i przeprowadzać coroczną inwentaryzację. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość tworzenia kompletów produktów. Pozwala to zaoszczędzić miejsce na fakturze. Klient widzi jeden produkt, podczas gdy z magazynu programu pobierane są pojedyncze elementy tworzące dany komplet. W ten sposób stany towarów na bieżące są aktualizowane. Ten program do fakturowania to idealne rozwiązanie dla firm, które sprzedają i potrzebują zaplecza magazynowego.

Personalizacja i analizy

Oprogramowanie do fakturowania oprócz możliwości wystawiania faktur VAT, bez VAT, proform (wzór: https://www.mega-tech.com.pl/faktury-pro-formy/), korekt itp. powinno móc dostosować się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Takim programem jest właśnie Faktura Small Business Handel. Ten program magazynowy pozwala dodać do wystawianych dokumentów własne logo czy pieczątkę, co pozwala nadać im bardziej firmowy charakter. Program ten to również możliwość oznaczania odpowiednimi kategoriami dokumentów, tak by w przyszłości móc je bez trudu odnaleźć. Korzystanie z FSBH pozwoli szybko wygenerować raporty ze sprzedaży, przeanalizować zakupy najbardziej i najmniej rentownych klientów.

Szukając sposobu na skuteczne i funkcjonalne fakturowanie w roku 2020 warto zapoznać się z rozwiązaniami, które zostały przygotowane przez Mega-Tech. Faktura Small Business Handel to program, który sprawi że fakturowanie w firmie będzie bez barier.

2 Comments