Z ostatniej chwili

Worki pod oczami co możesz zrobić aby się ich pozbyć

medycyna estetyczna

Życie w ciągłym biegu i brak wystarczającej ilości snu ma bardzo niekorzystny wpływ na kondycję naszej skóry. Traci ona swoją jędrność i naturalny blask. Często pojawia się nieestetyczna opuchlizna i worki pod oczami, które dodają lat i są powodem niezadowolenia ze swojego wyglądu. Na szczęście można temu zaradzić w bardzo prosty sposób – wybierając odpowiednie zabiegi na oczy w klinice Medistica.com.pl, dzięki którym skóra będzie wyglądała młodo i zdrowo.

Endermolift – skuteczne odmłodzenie

Na opuchnięte oczy czy pojawiające się worki pod oczami niezwykle skuteczny okazuje się endermolift – bezpieczny zabieg przeciwstarzeniowy, dzięki któremu skóra odzyskuje jędrność i dawny blask. Endermolift w Medistica jest zabiegiem wykorzystującym mikroimpulsy do głębokiej stymulacji skóry uruchamiającej naturalną produkcję białek, co z kolei poprawia jej strukturę, gęstość, koloryt oraz jędrność. Efekty są widoczne zaraz po zabiegu, a skóra nie wymaga rekonwalescencji. Jest to skutecznie odmładzający lifting skóry. Dzięki zabiegowi można zapomnieć o workach pod oczami czy ich opuchliźnie, a także wielu innych niedoskonałościach skóry i cieszyć się piękną cerą.

Osocze bogatopłytkowe – moc tkwiąca w naturze

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym Magellan, oferowana w Medistica, wykorzystuje naturalne procesy regeneracyjne organizmu ludzkiego. Zabieg polega na podaniu pacjentowi osocza (pobranego z jego krwi) w celu stymulacji namnażania się nowych komórek i struktur kolagenowych, co z kolei skutkuje:

  • głęboką regeneracją skóry;
  • poprawą ukrwienia i kolorytu skóry;
  • lepszym odżywieniem skóry;
  • poprawą jędrności,
  • elastyczności i nawilżenia skóry.

Zaletą mezoterapii osoczem bogatopłytkowym Magellan jest to, minimalizuje możliwość wystąpienie jakichkolwiek nietolerancji dzięki wykorzystywaniu naturalnego osocza. Zabieg ten jest doskonałą receptą na opuchnięte oczy, a poza tym poprawia kondycję skóry a jego efekt utrzymuje się nawet do 12 miesięcy.

Wypełniacze oferowane w Medistica

Skuteczne zabiegi na oczy to również zaawansowane rozwiązania w postaci różnego typu wypełniaczy, które trwale redukują zmarszczki i przywracają skórze blask i młody wygląd. Dzięki nim można na zawsze zapomnieć o opuchliźnie i workach pod oczami. Klinika Medistica ma w swojej ofercie następujące organiczne wypełniacze:

  • Neauvia Organic Stimulate – stymuluje produkcję kolagenu idealnie modelując rysy twarzy;
  • Neauvia Organic Intense – dzięki wysokiemu stężeniu kwasu hialuronowego poprawia nawilżenie oraz elastyczność skóry;

Neauvia Organic Hydro Deluxe – zapewnia głębokie nawilżenie skóry.

Mezoterapia igłowa na poprawę kondycji skóry

Na opuchnięte oczy i worki pod nimi skuteczna będzie również mezoterapia igłowa. Zabieg ten polega na wprowadzeniu w skórę aktywnych składników za pomocą igieł iniekcyjnych. Dzięki temu procesowi wyzwalane są procesy regeneracyjne skóry, które z kolei wpływają na poprawę jej kondycji (nawilżenia i ukrwienia). Niestety jest to zabieg, który może powodować pewien dyskomfort w postaci bólu, pieczenia oraz szybko znikających siniaków.

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej