Z ostatniej chwili

Serious Sam powraca. „Brutalnie większa skala rozwałki”

foto: materiały prasowe foto: materiały prasowe

Fani Serious Sama czekali na ten moment wiele lat – czwarta część gry pozwalającej na beztroskie eksterminowanie niezliczonych fal wrogów zostanie zaprezentowana na targach E3 2018 w Los Angeles.

Na tej samej imprezie CD Projekt RED zamierza skończyć z paranoicznym pilnowaniem informacji o Cyberpunku 2077 i pokazać wreszcie, jak wygląda wyczekiwany przez fanów komputerowego RPG tytuł.

Serious Sam 4: Planet Badass to z kolei propozycja dla graczy, którzy chcieliby się zrelaksować uprawiając niezbyt angażującą szare komórki, ale za to jakże radosną rozwałkę. Sądząc z pierwszego teasera, zabawy nie zabraknie, jako że grupa przeciwników atakujących Sama wydaje się sięgać samego horyzontu.

Z czym kojarzy się Wam utwór z teasera?

Serious Sam 4: Planet Badass zadebiutuje na targach E3

Nowa odsłona przygód Serious Sama trafiła już na Steam, gdzie doczekała się takiej introdukcji:

Serious Sam 4: Planet Badass odświeża klasyczną serią zabierając gracza na przygodę pełna kul, flaków, oraz ciętych ripost.

Opis gry na Steamie pozwala dowiedzieć się kilku faktów o Serious Sam 4: Planet Badass. Gra ma oferować tryb rozgrywki zarówno dla jednego, jak i wielu graczy – przy czym wymienia się zarówno kooperację, jak i klasyczne walki graczy pomiędzy sobą.

Nie wiadomo jeszcze, czy twórcy Serious Sam 4: Planet Badass pokuszą się o zaimplementowanie rozgrywki typu Battle Royale – jej popularność sprawiła, że zastąpi ona kampanię lokalną dla gracza w Call of Duty Black Ops III.

Michał Tomaszkiewicz
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments