Z ostatniej chwili

Doładowania Google Play świetnym pomysłem na prezent

Karta Google Play to świetne rozwiązanie umożliwiające prostą realizację płatności za produkty ze sklepu Google Play. Dzięki niej bez żadnych problemów zapłacimy za e-booka, film, książkę, ulubioną piosenkę, grę czy aplikację.

Karta Google Play – gdzie i jak można ją nabyć?

Doładowanie Google Play to wygodne i sprawdzone rozwiązanie płatnicze. Karta Google Play dostępna jest w sieci sklepów Żabka i występuje w czterech nominałach: 20, 50, 75 i 150 złotych. Obecnie możemy doładować ją dowolną kwotą. Ten zabieg jest perfekcyjnym dopasowaniem się do klienta. Ktoś, planując zakup w sklepie internetowym Google Play, wybiera sobie tylko kwotę, jaką chce umieścić na swojej karcie, a następnie, dzięki specjalnemu kodowi PIN otrzymanemu na paragonie, płaci za produkty. Nie musimy więc kupować karty o wartości 50 zł, jeśli chcemy jedynie kupić film o wartości 15 zł. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie, kiedy aktualnie nie mamy wielu środków na koncie bankowym.

Doładowanie Google Play dla bliskich

Doładowanie Google Play jest świetnym pomysłem na prezent zarówno dla swojej drugiej połówki, najbliższego przyjaciela, jak i przyjaciółki, rodziców, a przede wszystkim dla dzieci i młodzieży. Niewątpliwym faktem jest przeniesie się większości codziennych czynności, jak choćby pozyskiwanie informacji, właśnie do internetu. Powoduje to ogromną cyfryzację społeczeństwa, zwłaszcza dzieci oraz młodzieży szkolnej. Również pandemia koronawirusa Sars-CoV-2 wzmaga obecnie panującą sytuację postępującej cyfryzacji. Młodzi ludzie zatem coraz więcej czasu spędzają w internecie. Dlatego karta Google Play może być doskonałym pomysłem na prezent, nie tylko ze względu na przeznaczenie jej do zapłaty za gry czy filmy i muzykę, ale przede wszystkim za możliwość opłacenia programów edukacyjnych.

Bezpiecznie, szybko i wygodnie – karta Google Play

Wielu ludzi nie chce z różnych przyczyn podawać numeru swojej karty bankowej przy płatnościach Google. Może to nieść ze sobą pewne ryzyko, zwłaszcza podczas zgubienia niezablokowanego telefonu, co umożliwiłoby nieuczciwemu znalazcy roztrwonienie części zgromadzonych na karcie środków pieniężnych. Dlatego korzystanie z karty Google Play jest świetnym rozwiązaniem.

Ogromnym atutem posiadania produktu, jakim jest karta Google Play, jest również jej bezterminowość. Oznacza to, że znajdujące się na niej środki nigdy nie stracą ważności i będziemy mogli z niej korzystać, dopóki będziemy mieli ją ze sobą. Jak jednak dokonać transferu pieniędzy z zakupionego produktu? Aby tego dokonać, należy zalogować się do swojego konta Google na przykład za pomocą smartfona lub laptopa i wprowadzić kod PIN z paragonu. Środki zostaną przesłane z karty Google Play na konto użytkownika natychmiastowo, więc od razu będzie można przejść do zakupów.

Karta Google Play – niezastąpiona dla graczy

W sklepie Google Play mamy do dyspozycji wiele gier różnego rodzaju. Wiele osób sięga po nie w wolnej chwili. Są niezastąpione w kolejce do lekarza, sklepu lub wolnego dnia, kiedy chcemy oddać się bezgranicznie rozgrywce. Część gier wymaga dodatkowych środków, które odblokują nowe plansze lub dadzą nam dostęp do lepszej broni. Dlatego jeśli nasz przyjaciel jest pasjonatem gier, warto podarować mu kartę upominkową, która zagwarantuje mu wysokie noty w rozgrywce. Często nie mamy wolnych środków, które moglibyśmy spożytkować na dodatki do gier, dlatego taki prezent będzie najlepszym podarunkiem zarówno dla nas, jak i znajomych.