Z ostatniej chwili

Justyna Żyła pracuje nad książką. Czy Piotr ma się czym martwić?

Katarzyna Woloszczak / newspix.pl

Po szumie medialnym związanym z zamieszaniem w związku oraz rozbieraną sesją w Playboyu, Justyna Żyła postanowiła napisać książkę. Czy Piotr ma się czym martwić?

W lutym tego roku Justyna Żyła ujawniła z goryczą, że “nasz wspaniały Piotr” zostawił ją z dziećmi i wyniósł się do kochanki. Wprawdzie nastąpiło to ponad pół roku wcześniej, w czerwcu zeszłego roku, jednak Justyna czekała z ujawnieniem tej informacji na zakończenie igrzysk olimpijskich w Korei. Dla Piotra wyznanie żony było hucznym zwieńczeniem już i tak niespecjalnie udanego sezonu, zaś dla Justyny miało stać się początkiem nowego, medialnego życia.

Podbudowana rosnącą sławą internetową zdecydowała się udzielić wywiadu, w którym ogłosiła, że po odchowaniu dzieci chce zrobić coś dla siebie. Zaczęła od rozbieranej sesji w Playboyu, której towarzyszył smutny wywiad. Porzucona żona skoczka porządnie w nim odpłynęła, próbując wmówić czytelnikom, że nadal się z mężem kochają, a nawet, że to on z miłości załatwił jej sesję w męskim magazynie.

Wśród medioznawców przeważa opinia, że Justyna jest na najlepszej drodze do zostania kolejną celebrytką, promującą się na rozstaniu ze znanym partnerem. Przez polski show biznes przewinęło się ich sporo i większość prędzej czy później trafiała do Tańca z gwiazdami. Kłopot w tym, że kolejna edycja została zaplanowana dopiero na wiosnę przyszłego roku, a Polsat, zajęty przygotowaniami do World of Dance, nawet jeszcze nie myśli o rekrutacji. Justynę czeka więc żmudna praca nad utrzymaniem zainteresowania swoją osobą przez najbliższe pół roku. To trudne zadanie, zwłaszcza że zdążyła już pokazać prawie wszystko.

Na szczęście zainteresował się nią rynek wydawniczy. Jak donosi tygodnik Party, obecnie Żyła pracuje nad książką kulinarną, poświęconą… Piotrowi.

Trudno powiedzieć, jak powiedzie się to karkołomne połączenie, ale wydawnictwo jest dobrej myśli.

Justyna oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że największe zainteresowanie budzi jej życie prywatne – wyjaśnia informator magazynu. W książce znajdą się więc zabawne anegdoty związane z Piotrem oraz fotki z ich rodzinnego albumu.

Ciekawe, czy znajdzie się też miejsce na przepisy…

 

Publikacja zaczerpnięta z: pudelek.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej