Z ostatniej chwili

Jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać?

Odkurzacz bezprzewodowy

Wiele osób zastanawia się jaki odkurzacz bezprzewodowy wybrać, by spełniał swoją funkcję, a do tego używanie go było naprawdę przyjemne. Sprawdzamy, co nowego znajdziemy w ofercie Samsung.

Samsung jest znaną marką, która oferuje wiele dobrej jakości sprzętów. Jeśli zastanawiamy się jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić – warto zapoznać się z ofertą tej firmy. Szczególnie, że znajdziemy tu naprawdę ciekawe urządzenia do sprzątania.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – Samsung Jet

Jaki odkurzacz bezprzewodowy warto mieć? Z pewnością dobrze jest rozważyć Samung Jet. To odkurzacz na baterie dla naprawdę wymagających osób, które cenią sobie innowacyjne rozwiązania. Sprzęt ten posiada silnik Digital Inverter o wysokiej mocy do 550 W, który gwarantuje skuteczne sprzątanie w każdej sytuacji. W połączeniu z nowoczesną technologią Jet Cyclone odpowiadającą za przepływ powietrza urządzenie zapewnia stale wysoką moc ssącą.

Odkurzacz na baterie Samsung Jet pozwala na odkurzanie nawet do 60 minut bez przerwy. W zestawie znajdziemy też dodatkową baterię, więc gdy jedna się wyczepia i podłączymy ją do ładowania, wówczas możemy kontynuować sprzątanie używając drugiej.

Dobry odkurzacz bezprzewodowy – bez grama kurzu!

Jaki odkurzacz bezprzewodowy będzie najlepszy? Oczywiście ten, który pozwala nam wyczyścić nasze mieszkanie na błysk i nie pozostawia grama kurzu. Odkurzacz na baterie Samsung Jet posiada 5-warstwowy system filtracji HEPA, który pozwala wyłapać aż 99,999% mikrocząsteczek w postaci kurzu czy alergenów. Jest to więc z pewnością dobry nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy dla alergików.

Odkurzacz na baterie Samsung Jet posiada również elektroszczotkę Soft Action oraz Turbo. Pierwsza ma antystatyczne włosie, które rewelacyjnie zbiera zabrudzenia z paneli, parkietów czy innych powierzchni twardych. Z kolei turbo elektroszczotka skutecznie usunie zabrudzenia (nawet sierść zwierząt) z dywanów i wykładzin. W obu przypadkach producent zastosował obrotową głowicę 180 stopni, dzięki czemu odkurzacz może dotrzeć do wszystkich zakamarków.

Odkurzacz i do domu, i do samochodu

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy to z pewnością taki, który zastępuje też inne tego typu sprzęty. Samsung Jet sprawdzi się nie tylko do sprzątania domu czy mieszkania, ale jako odkurzacz ręczny nada się też do dbania o czystość w samochodzie bądź garażu.

Urządzenie posiada też cyfrowy wyświetlacz, dzięki czemu mamy nad nim pełną kontrolę. Możemy w każdej chwili sprawdzić poziom energii oraz wybrać odpowiedni tryb pracy odkurzacza. Do tego na wyświetlaczu pojawi się informacja kiedy należy wyczyścić filtr, więc nie musimy sami tego pilnować.

Łatwo utrzymać sprzęt w czystości

Dobry odkurzacz bezprzewodowy, to nie tylko wygodny odkurzacz, ale też taki, który łatwo utrzymać w czystości. W tym przypadku producent zadbał o bezproblemowe czyszczenie.  Wszystkie elementy odkurzacza – pojemnik, system multicyklonowy czy filtr można myć w wodzie. Z kolei stacja czyszcząca Clean Station pozwala higienicznie opróżnić pojemnik na zanieczyszczenia bez wydobywającego się wówczas kurzu. Skoro zdecydujecie się na odkurzacz musicie się dowiedzieć jak wygląda obecnie w RTV EURO reklamacje, a w zasadzie przyjmowanie, a raczej ich brak przyjmowania.

Dowiedz się więcej jak czyścić przegrody szklane!

2 Comments