Z ostatniej chwili

Opole zaprasza na esportową majówkę

Facebook / Na zdjęciu: kadr z gry Counter-Strike Facebook / Na zdjęciu: kadr z gry Counter-Strike

Jeśli nie macie planów na majówkę, to być może zainteresuje was impreza esportowa organizowana w Opolu. To będzie największe wydarzenie gamingowe w historii miasta.

5-6 maja w Opolu odbędzie się druga edycja LAN-u Road to GG League 2018. Jest to cykl eliminacji offline, które mają na celu wyłonić uczestników turnieju GG League 2018.

Są to rozgrywki, dzięki którym amatorskie drużyny mogą sprawdzić jak to jest grać przed kilkutysięczną publicznością. Pierwsze eliminacje odbyły się na początku kwietnia na stadionie warszawskiej Legii. Kolejnymi przystankami są właśnie opolska Hala Okrąglak, a także Gdańsk i Zielona Góra. Finał rozgrywek odbędzie się 16-17 czerwca na INEA Stadionie w Poznaniu. Główną atrakcją imprezy będzie turniej w Counter-Strike, zaplanowany na 5 maja na godzinę 10:00, a rozstrzygnięcie odbędzie się 6 maja w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Nagrody zostaną wręczone około 21:00.8 drużyn będzie walczyć o pulę 10 000 złotych i miejsce w czerwcowych finałach, gdzie dla zwycięzców przygotowano 100 000 złotych.

W turnieju CS:GO wystąpią:x-kom TeamOff-ModeIlluminar GamingValkiria GamingAlsen TeamSolaris EsportsTeam ProtonNa’VigacjaOprócz tego zorganizowany zostanie otwarty turniej FIFA 17, do którego zapisać się będzie mogło maksymalnie 96 osób. Start rozgrywek przewidziany jest na 6 maja na godzinę 14:00. Do wygrania jest 500 złotych i gadżety od sponsorów.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments