Z ostatniej chwili

KSW: Norman Parke chce walki z Grzegorzem Szulakowskim

Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki (KSW) / Na zdjęciu: Norman Parke wściekły po walce z Mateuszem Gamrotem Materiały prasowe / Sebastian Rudnicki (KSW) / Na zdjęciu: Norman Parke wściekły po walce z Mateuszem Gamrotem

Norman Parke (MMA 24-6-1-1NC) po zwycięstwie z Łukaszem Chlewickim na gali KSW 43 we Wrocławiu, celuje w pojedynek z Grzegorzem Szulakowskim (MMA 9-2). Zarówno Irlandczyk, jak i Polak to byli pretendenci do tytułu mistrza polskiej federacji.

Były zawodnik UFC 14 kwietnia pewnie pokonał na punkty weterana polskiego MMA, zwyciężając ostatecznie jednogłośnie na punkty. “Stormin” powrócił też na ścieżkę zwycięstw w karierze, po dwóch nieudanych dla siebie bataliach z Mateuszem Gamrotem. Po wygranej z Chlewickim 31-latek z Bushmills wziął na celownik innego polskiego zawodnika, Grzegorza Szulakowskiego.

Fighter z Namysłowa w ostatniej walce, 3 marca w Łodzi, przegrał przez poddanie w 4. rundzie z Gamrotem, a stawką pojedynku był mistrzowski pas należący do “Gamera”. Norman Parke o ewentualne starcie z Szulakowskim zapytał fanów na Facebooku: “Szuli” przed porażką z Gamrotem fenomenalnie spisywał się w KSW i pokonał aż czterech rywali. Zawodnik Berkut Arrachion MMA to były mistrz federacji Thunderstrike Fight League w wadze lekkiej.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej