Z ostatniej chwili

Gdzie warto zorganizować urodziny w Warszawie

urodziny w warszawnie

Urodziny to dla wielu szczególna okoliczność i okazja do świętowania z najbliższymi. Współcześnie coraz więcej osób szuka niebanalnego sposobu na spędzenie tego wyjątkowego czasu. Organizacja urodzin jest szczególnie związana z wyborem odpowiedniego miejsca. To od klimatu lokalu i jego oprawy aranżacyjnej zależy, czy organizowana impreza spodoba się solenizantowi. Osoby szukające miejsc na organizację urodzin zapraszamy do skorzystania z poniższych wskazówek, które mogą stać się inspiracją w stworzeniu wyjątkowej imprezy.

Imprezy okolicznościowe w Warszawie

Uroczystości urodzinowe zasiadane przy stole powoli odchodzą do tak zwanego lamusa i zostają zastąpione imprezami organizowanymi w modnych klubach tanecznych, w barach oraz w nowoczesnych lokalach. Tego typu eventy połączone są nie tylko z konsumpcją wyśmienitych dań i napojów alkoholowych, lecz również z dostarczeniem dużej ilości rozrywki.

Jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe Warszawa to miasto mające wiele do zaoferowania. Takimi miejscami okazują się nowoczesne sale ze stołami do gry w bilard, gdzie będą świetnie się bawić zarówno osoby młode, jak i starsze. Niezwykłym pomysłem na prezent dla solenizanta może okazać się nauka gry w bilard lub w snookera. Jednym z lokali w stolicy oferującym tego typu atrakcje jest sieć klubów 147 Break. Tu nie tylko solenizant, lecz również goście będą mieli zapewnioną dobrą zabawę.

Innym pomysłem na imprezę urodzinową okazuje się wieczór gier w planszówki i nie mówimy tu tylko o zwykłej grze w darta, Chińczyka, karty lub warcaby. Obecnie można skorzystać z niezliczonej ilości nowoczesnych gier planszowych gwarantujących udaną zabawę przez cały wieczór. Sieć klubów 147 Break zorganizuje niezapomniane urodziny pod hasłem planszówek połączonych z degustacją rozmaitych alkoholi i skosztowaniem wyśmienitego jedzenia.

Wśród miejsc na organizację urodzin w Warszawie mogą również znaleźć się liczne kluby taneczne oferujące zabawę z udziałem wodzireja, a także wynajem pokoi dla VIP-ów, gdzie w kameralnym gronie solenizant wraz z gośćmi będzie świętować swoje urodziny.

Gdzie w Warszawie zorganizować urodziny dla dzieci

Organizacja imprezy urodzinowej dla młodzieży i dorosłych to niemałe wyzwanie, w szczególności, jeśli szukamy wyjątkowych atrakcji. Czasami wystarczy wyśmienite jedzenie i alkohole dla osób od 18 lat, dobra muzyka oraz odpowiedni klimat. Jednak uroczystość urodzinowa dla najmłodszych to duże wyzwanie. Dlatego należy wybrać lokal, w którym można zorganizować liczne atrakcje w jednym miejscu, między innymi: konkursy, gry i zabawy. Warto również zatrudnić animatora czasu wolnego lub dziecięcego wodzireja, który poprowadzi całą zabawę.

Jeśli chodzi o imprezy okolicznościowe dla dzieci w Warszawie, kluby 147 Break oferują organizację tego typu uroczystości. Bogata oferta skierowana do najmłodszych pozwoli stworzyć spersonalizowane eventy tematyczne związane z hobby dziecka. Pociecha lubi piratów albo interesuje się statkami, a może uwielbia zwierzęta? Zespół 147 Break zaaranżuje urodziny w odpowiednim klimacie. Ponadto jako prezent dla dziecka można zorganizować dla niego lekcje gry w bilard, snookera, a dla miłośnika piłki nożnej mini turniej gry w piłkarzyki.