Z ostatniej chwili

Oficjalnie: Grand Prix Polski w Warszawie pozyskało sponsora tytularnego!

Materiały prasowe / Na zdjęciu: W sprzedaży na GP Polski zostało 2.709 biletów Materiały prasowe / Na zdjęciu: W sprzedaży na GP Polski zostało 2.709 biletów

Firma Boll została partnerem tytularnym inauguracji tegorocznego cyklu Grand Prix, która będzie miała miejsce 12 maja. Tym samym oficjalna nazwa zawodów, które odbędą się na PGE Narodowym to: Boll Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland.

– Jest to dla nas doskonała informacja i bardzo cieszymy się z podpisanej umowy. To już czwarty turniej Grand Prix na PGE Narodowym, a z firmą Boll będziemy współpracować po raz pierwszy. Do zawodów, na które wszyscy czekamy, został niespełna miesiąc i jestem przekonany, że nasze przygotowania zmierzają w bardzo dobrym kierunku.

Wszystkich kibiców zapraszam do Warszawy, abyśmy mogli wspólnie przeżyć wielkie żużlowe emocje – powiedział Michał Sikora, Prezes Polskiego Związku Motorowego.

Wszystko wskazuje na to, że zawody na PGE Narodowym obejrzy komplet widzów. W sprzedaży pozostało już mniej niż 3000 biletów.

– Zdając sobie sprawę z tego, że warszawskie zawody Grand Prix to jednocześnie największe żużlowe wydarzenie na świecie, było nam niezmiernie miło do nich dołączyć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości wsparcia pierwszego turnieju w tegorocznej rywalizacji o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu, a osobiście nie mogę się już doczekać, aby zobaczyć naszych reprezentantów w walce o najwyższe światowe trofea – dodał Wojciech Dalewski współwłaściciel firmy Boll, która jest bardzo znana i rozpoznawana w sporcie żużlowym, a zajmuje się dystrybucją środków chemii samochodowej oraz dodatków lakierniczych.

Cały czas trwa sprzedaż biletów na warszawską inaugurację cyklu Grand Prix. 12 maja, godz. 19:00, PGE Narodowy w Warszawie w punktach sprzedaży bezpośredniej: salony Empik i STS, a także w Internecie na kupbilet.pl/sgp2018.Więcej informacji o partnerze tytularnym zawodów na www.boll.pl. Oficjalna strona internetowa zawodów: sgpnarodowy.pl.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments