Z ostatniej chwili

Filip “Filipsinger” Szostek, kapitan AGHresorów: Na mecz z UJ-em musimy przygotować coś specjalnego

WP SportoweFakty / AGHresorzy w pełnym składzie WP SportoweFakty / AGHresorzy w pełnym składzie

– Na mecz z Uniwersytetem Jagiellońskim musimy przygotować coś specjalnego, nasz AGH i UJ strasznie się nie lubią – mówi nam Filip "Filipsinger" Szostek, kapitan AGHresorów, najlepszej drużyny Overwatch w fazie grupowej T-Mobile Ligi Akademickiej.

Niepokonani w grupie AGHresorzy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie są głównymi faworytami do tytułu mistrzów T-Mobile Ligi Akademickiej w Overwatch.

Po fazie zasadniczej rozmawiamy z kapitanem drużyny, która do tej pory nie znalazła pogromcy, Filipem “Filipsingerem” Szostkiem.Tomasz Szczygieł, WP Sportowe Fakty: Czy mógłby pan przybliżyć swoją osobę czytelnikom? Filip “Filipsinger” Szostek, kapitan AGHresorów: Nazywam się Filip Szostek.

W internecie posługuję się ksywką “Filipsinger”. Reprezentuję Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Jestem kapitanem AGHresorów. Zebraliśmy się jakiś czas temu i stwierdziliśmy, że dobrym pomysłem będzie wzięcie udziału w Lidze Akademickiej, bo nagrody są bardzo atrakcyjne.

AGHresorzy – skąd pomysł na tak agresywną nazwę? Po godzinach myślenia nad tym, jak powinniśmy się nazywać, doszliśmy do wniosku, że to najlepsza opcja.

Wiadomo, że początek łączy się z Akademią Górniczo-Hutniczą, stąd AGHresorzy.Bazowaliście przy tym na innej drużynie z waszej uczelni, AGHenci (drużyna reprezentuje uczelnię w grze League of Legends – przyp. red)?Trochę tak, ale markę już wypracowaliśmy lepszą od nich (śmiech).

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej