Z ostatniej chwili

Nowy klip z „Avengers: Infinity War” potwierdza rolę Petera Dinklage’a w filmie?

foto: kadr z wideo foto: kadr z wideo

Na antenie stacji ABC News zaprezentowano kolejny fragment filmu „Avengers: Infininty War”, który stanowi dodatkową sugestię odnośnie tego, w kogo Peter Dinklage wcieli się w 19. filmie MCU.

Udział Petera Dinklage’a w „Avengers: Infininty War” został potwierdzony już w marcu 2018, jednak rola, jaką ma odegrać w najnowszym filmie MCU wciąż oficjalnie pozostaje sekretem. Bracia Russo wspomnieli niedawno, że rozpoznanie Tyriona Lannistera w jednej z postaci 3. części „Avengers może zająć krótką chwilę, ale ostatecznie każdy widz doskonale go rozszyfruje. Wciąż nie wskazali jednak, o jaką postać chodzi.

Mimo prób utrzymania tożsamości bohatera Dinklage’a w tajemnicy, coraz więcej elementów zaczyna wskazywać na jedną konkretną postać. Kolejną jest najświeższy klip z 3. filmu o Avengerach.

Avengers walczą z Black Order w nowym klipie 

Podczas wywiadu z Anthonym Mackiem w telewizji śniadaniowej, stacja ABC News zaprezentowała nowy fragment filmu, ukazujący walkę pomiędzy Kapitanem Ameryką, Black Widow i Falconem a Proximą Midnight i Corvusem Glaivem z Black Order. Wśród kilku zdań, które padają w tym krótkim materiale, można wyłapać krótką wypowiedź męża i towarzysza broni Proximy Midnight. Czy Wy również słyszycie tutaj głos namiestnika i doradcy Daenerys?

Corvus Glaive brzmi znajomo?

Już wcześniej wspominaliśmy, że Peter Dinklage najprawdopodobniej wcieli się w Corvusa Glaive’a – zarówno z uwagi na dorobek dubbingowy aktora, jak i na fakt, że wciąż nie podano ani kogo zagra Dinklage, ani kto wcieli się w Corvusa Glaive’a, podczas gdy cała reszta aktorów użyczających głosy członkom Black Order została już ujawniona.

Oczywiście po usłyszeniu krótkiego „I can’t” trudno na 100% rozsądzić, czy jest to głos Tyriona Lannistera czy też nie. My po tym, co usłyszeliśmy, obstawiamy jednak, że Corvusem Glaivem będzie właśnie Dinklage. Czy przeczucie nas zmyliło dowiemy się już 25 kwietnia 2018, kiedy „Avengers: Infinity War” trafi do kin.

Natalia Hluzow
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments