Z ostatniej chwili

Czym są toalety przenośne VIP?

toalety przenośne

Każdy wie, jak wyglądają standardowe toalety przenośne. Mają charakterystyczny kształt i można je znaleźć na wielu imprezach masowych czy przy placach budowy. Nie każdy jednak wie, że istnieją też wersje o podwyższonym standardzie. Kabiny VIP są rzadziej spotykane, ponieważ nie wykorzystuje się ich masowo ze względu na cenę. Przydają się jednak w określonych sytuacjach, Jakich? O tym napiszemy poniżej.

Konstrukcja toalety przenośnej typu VIP

Już na pierwszy rzut oka widać, że ma się do czynienia z niestandardową toaletą przenośną. Jest bowiem znacznie większa. Ma to zapewnić lepszy komfort korzystania, a także zagwarantować zmieszczenie wszystkich udogodnień. Kabina posiada więc bardzo duży zbiornik (kilkaset litrów), podwójne ściany, pisuar, niezależne systemy wentylacji, automat zamykający drzwi oraz obszerną umywalkę z dostępem do świeżej wody.

Trudno byłoby wymienić wszystkie kwestie estetyczne związane z konstrukcją kabiny. Dużo zależy od producenta i tego, czy potrafi dostosować ofertę do indywidualnych oczekiwań klientów. Jeśli chodzi o toalety przenośne Kielce to miasto, w którym można zobaczyć kabiny tak dobrze skonstruowane, że w ogóle nie przypominają mobilnych.

Wyposażenie dodatkowe w toalecie przenośnej w Kielcach

Ekskluzywne toalety mają wewnątrz kilka elementów, które wyróżniają je na tle standardowej alternatywy. Mowa przede wszystkim o umywalce i spłuczkach obsługiwanych stopami. Zwiększają one nie tylko poziom higieny, ale też wygodę użytkowania. Do tego dochodzi antypoślizgowa podłoga, która zapobiega wypadkom na mokrej podłodze. Oczywiście nie może też zabraknąć dozownika mydła i podajnika ręczników papierowych (również w wersji bezdotykowej). Z kolei sedesy nie są wykonane z tworzywa sztucznego, lecz stali szlachetniej. Projektanci nie zapomnieli też o wieszakach, na które można odłożyć płaszcz czy kurtkę.

Opcjonalne udogodnienia przy wynajmie toalet przenośnych w Bydgoszczy

To jeszcze nie wszystko. Część modeli można specjalnie wyposażyć w kilka dodatkowych akcesoriów zwiększających komfort korzystania z toalet. Wystarczy wspomnieć o oświetleniu wewnątrz oraz na zewnątrz kabiny. To szczególnie przydatne wtedy, gdy wydarzenia odbywają się w godzinach nocnych. Poza tym w środku mogą znajdować się kosze na śmieci, lustra, a nawet tablice z przypiętymi do nich informacjami na temat odbywającego się wydarzenia (np. programem).

Kiedy toalety przenośne VIP sprawdzą się najlepiej?

Tak dobrze doposażone kabiny warto zastosować wtedy, gdy liczy się zapewnienie maksymalnego komfortu. Dobrym przykładem są toalety przeznaczone dla występujących w plenerze artystów, gości weselnych, sportowców itp. Mowa więc o wydarzeniach, podczas których należy zadbać o każdy szczegół, aby ich uczestnicy na długi czas mieli dobre wspomnienia.

Jeśli interesuje Państwa profesjonalny wynajem toalet przenośnych Bydgoszcz, Kielce i inne miasta Polski mają dostęp do naszej oferty, która z pewnością spełni wszelkie wymagania. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w tej sprawie.

2 Comments