Z ostatniej chwili

[SPOILER] „Infinity War” – kto zginie w „Avengers 3”?

foto: kadr z filmu Avengers: Age of Ultron foto: kadr z filmu Avengers: Age of Ultron

Chcesz wiedzieć kto umrze w „Avengers: Infinity War”? Zastanawiasz się, który Avenger zginie w „Avengers 3” i nie wystąpi już w MCU? Mamy dla Ciebie odpowiedź. CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

UWAGA! Artykuł zawiera POWAŻNE spoilery dotyczące fabuły „Avengers: Infinity War”. Nie mów, że Cię nie ostrzegaliśmy!

3. część „Avengers” miała być początkiem kulminacji historii, którą od dekady przygotowywali twórcy z Marvel Studios. W „Avengers: Infinity War” w końcu pojawił się Thanos w pełnej krasie, który pokazał, co to znaczy złoczyńca z prawdziwego zdarzenia. Bracia Russo od dawna zapowiadali, że w filmie pożegnamy się z niektórymi postaciami. Reżyserzy potwierdzili, że w przypadku kilku bohaterów śmierć będzie permanentna i w przeciwieństwie do komiksowych pierwowzorów, nie będzie powrotów z zaświatów. Fani od dawna zachodzili w głowę, zadając sobie pytanie, który Avenger zginie w „Avengers: Infinity War”. Pojawiło się wiele teorii na temat potencjalnych śmierci herosów. Przygotowaliśmy dla Was nawet specjalną sondę, w której mogliście podzielić się swoimi przewidywaniami. Czy film braci Russo je potwierdził?

Asgardzcy bogowie giną na samym początku filmu z ręki Thanosa. Reszta traci życie pod koniec filmu, kiedy Szalony Tytan zdobywa wszystkie Kamienie Nieskończoności. Większość z wymienionych herosów umiera po pstryknięciu palcami przez Thanosa. Bohaterowie po prostu zaczynają rozpływać się w powietrzu, zamieniając się w proch. Wyjątkami są Vision, któremu złoczyńca wyrywa Kamień Umysłu prosto z głowy oraz Gamora, zabita przez Thanosa w ofierze. Pozbawiając swoją przybraną córkę życia, Thanos zdobył ostatni z klejnotów – Kamień Duszy ukryty na planecie Vormir. 

Czy Kapitan Ameryka zginie w „Avengers 3”?

Najpopularniejszą odpowiedzią w naszej sondzie Który superbohater zginie w „Avengers: Infinity War”? był grany przez Chrisa Evansa Kapitan Ameryka. Prawdopodobnie wpływ na ten stan rzeczy był wywiad aktora, w którym zapowiedział, że po „Avengers 4” kończy mu się kontrakt z Marvel Studios. Śmierć herosa przewidywano jeszcze przed premierą „Civil War”, jednak finalnie bracia Russo postanowili oszczędzić miotającego tarczą bohatera. Podobnie było w przypadku Thora i Iron Mana. Tony Stark był co prawda bliski śmierci, ale dzięki Doktorowi Strange’owi uszedł z życiem. Tym samym reżyserzy postanowili wyeliminować prawie wszystkie postacie, które pojawiły się po Pierwszej Fazie MCU. Nie wiadomo, co z Hawkeyem i Ant-Manem, ponieważ ci bohaterowie nie znaleźli się w kinowej wersji filmu. Inne postacie jedynie ich wspominają. Wygląda na to, że w ostatecznej walce z Thanosem zobaczymy oryginalny skład Avengers, wspomagany przez Captain Marvel.

Thanos i pozostali przy życiu herosi powrócą już 3 maja 2019 roku. 

SergiuszKurczuk
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments