Z ostatniej chwili

Nie mogę w to uwierzyć”. Karolina Woźniacka odkurzyła zdjęcie sprzed 16 lat

Getty Images / Michael Dodge / Na zdjęciu: Karolina Woźniacka Getty Images / Michael Dodge / Na zdjęciu: Karolina Woźniacka

Jedna z największych gwiazd światowego tenisa, Karolina Woźniacka, udostępniła w sieci zdjęcie z 2002 r. "Caro" miała wówczas 11 lat, a pozująca z nią do fotografii Venus Williams – 21.

– Nie mogę w to uwierzyć, że minęło już 16 lat od czasu, kiedy to zdjęcie zostało zrobione – napisała Karolina Woźniacka w komentarzu do fotografii zamieszczonej na Twitterze. Na zdjęciu widzimy 11-letnią wówczas Dunkę polskiego pochodzenia w towarzystwie Venus Williams. Słynna amerykańska tenisistka miała wtedy 21 lat.27-letnia Woźniacka zapowiedziała też, że starsza z sióstr Williams przyleci 30 kwietnia do Danii, gdzie obie zawodniczki zagrają w meczu pokazowym.

Impreza tenisowa ma odbyć się w Kopenhadze. “Caro”, która w rankingu WTA plasuje się na 2. pozycji (Venus Williams jest sklasyfikowana na 8. miejscu), w ostatnich tygodniach przeżywała ciężkie chwile.

Dunka zdradziła mediom, że ciągle nie może zapomnieć o skandalu, do którego doszło podczas jej marcowego meczu z Moniką Puig na turnieju Miami Open. Podczas rywalizacji na korcie kibice mieli zastraszać Woźniacką i jej bliskich. – To jest bardzo złe. Nie tędy droga. Naprawdę czułam się okropnie – przyznała tenisistka, która podobno rozważa bojkot zawodów w Miami.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments