Z ostatniej chwili

Izak” skomentuje mecze Polaków podczas MŚ w Rosji

Piotr “Izak” Skowyrski skomentuje grupowe mecze reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata 2018 oraz finał tych rozgrywek. – Liczę, że będzie się działo – powiedział najpopularniejszy polski streamer.

W czasie mistrzostw świata w Rosji, podobnie jak w trakcie EURO 2016, kibice będą mogli oglądać mecze reprezentacji Polski na stronie sport.tvp.pl z komentarzem Piotra “Izaka” Skowyrskiego.Znany streamer i youtuber oraz właściciel drużyny Counter-Strike: Global Offensive Izako Boars już przed ostatnimi mistrzostwami Europy cieszył się ogromną popularnością wśród internetowej widowni.

Spotkania EURO 2016 komentowane przez niego wspólnie z Maciejem Iwańskim były w internecie bardzo popularne.Skowyrski znów będzie pracował z Iwańskim przy spotkaniach Biało-Czerwonych oraz przy meczu finałowym. Dwa mecze skomentuje z Warszawy, na dwa poleci do Rosji.

– To jeszcze większa szansa, żeby reprezentacja się pokazała. Liczę, że będzie się działo – skomentował.W kwietniu tego roku Skowyrski został zwycięzcą “Wielkiej Bitwy Streamerów Fortnite”, bardzo popularnej gry komputerowej, robiącej furorę na całym świecie. W bitwie wystąpiło kilkudziesięciu najpopularniejszych polskich streamerów i youtuberów.

Zobacz także przydatne aplikacje dla kibiców podczas Euro 2016.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments