Z ostatniej chwili

Religia vs kosmici. Czy święte obrazy skrywają prawdę o UFO?

foto: domena publiczna foto: domena publiczna

Większość osób sądzi, iż fenomen UFO dotyczy wyłącznie XX wieku, a wcale tak nie jest….

Pierwsza udokumentowana wzmianka o niezidentyfikowanym obiekcie latającym ukazała się 25 stycznia 1878 w gazecie Denison Daily News – miejscowy rolnik John Martin, zobaczył duży, ciemny obiekt podobny do balonu lecącego „z cudowną prędkością”. Mimo to początki opowieści o UFO kojarzymy raczej z II wojną światową („foo fighters”, bitwa o Los Angeles) i okresem tuż po niej (incydent w Roswell, „rosyjski grad”).

Co, jeśli udowodnimy Wam, że przelatujące nad Ziemią UFO nie były niczym dziwnym już w średniowieczu? I pokażemy niezbite dowody na to, że latające spodki od setek lat „monitorują” naszą planetę?

1. Aert De Gelder – „The Baptism of Christ”

Obraz namalowany w 1710 roku znajduje się obecnie w Fitzwilliam Museum w Cambridge. Nad głowami Jezusa oraz Jana Chrzciciela unosi się dziwny obiekt, emitujący mocne światło w kierunku obu mężczyzn.

foto: domena publiczna

2. Carlo Crivelli – „The Annunciation”

Obraz z 1486 roku można oglądać w National Gallery w Londynie. Statek kosmiczny, którym podróżują pozaziemskie istoty, wysyła promień energii wprost do diademu Marii Panny.

foto: domena publiczna

3. Palazzo Vecchio – „The Madonna with Saint Giovannino”

XVII-wieczny fresk znajduje się w Svetishoveli Cathedral w Mtskheta w Georgii. Człowiek w rogu, za plecami Madonny, obserwuje niezidentyfikowany obiekt latający na niebie.

foto: domena publiczna

4. Ventura Salimbeni – „Gloryfikacja Eucharystii”

Obraz pochodzi z 1600 roku. Dzieło przedstawia Boga i Jezusa, którzy regulują anteny w jakimś urządzeniu, które przypomina radziecki Sputnik.

foto: domena publiczna

5. „Ukrzyżowanie”

Dzieło znajduje się w klasztorze Visoki Decani w Kosowie i zostało namalowane w 1350 roku. Widzimy na nim scenę ukrzyżowania, które bacznie śledzą dwa statki obcych.

foto: domena publiczna

6. Fresk w Katedrze Sweti Cchoweli

Dzieło znajduje się w mieście Mccheta w Gruzji i powstało w XVII wieku. Również w tym przypadku kosmici bacznie monitorują Golgotę.

foto: domena publiczna

7. Pablo Uccello – La Tebaide

Tutaj należy się dokładnie przyjrzeć – spośród różnych scen wyróżnia się wizerunek ukrzyżowanego Jezusa, pod którym widać pomarańczowy statek obcych.

foto: domena publiczna

8. Masolino Da Panicale – The Miracle of the Snow

Jezus i Maryja przybywają do Rzymu w latającym spodku w towarzystwie całej floty NOL. Jak głoszą źródła historyczne, działo się to w czasie, gdy za pontyfikatu papieża Liberiusza spadł w sierpniu w Rzymie śnieg (na obrazie Ojciec Święty ociera z niego fundamenty Bazyliki Santa Maria Liberinana).

foto: domena publiczna

9. Dzieło z Earls D’Oltremond w Belgii

Autor tego obrazu pozostaje nieznany. Dzieło przedstawia Mojżesza, który po otrzymaniu Dziesięciu Przykazań osłania się nimi przed atakiem obcych.

foto: domena publiczna

10. Tablica przy grobie Jezusa

Fresk z XI wieku znajduje się w Muzeum Watykańsk im w Rzymie. Według nieznanego Artysty statek obcych obecny był również przy zmartwychwstaniu Jezusa.

Dowiedz się więcej na temat modlitwy Ojcze Nasz i jej interpretacji oraz czym jest kreacjonizm młodoziemski.

foto: domena publiczna

Romana Makówka
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments