Z ostatniej chwili

Atrakcja dla fanów Rafaela Nadala. W Monte Carlo można wynająć apartament jego imienia

Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Rafael Nadal i książę Albert II Getty Images / Julian Finney / Na zdjęciu: Rafael Nadal i książę Albert II

Goście odwiedzający Monte Carlo mogą skorzystać z apartamentu im. Rafaela Nadala. Luksusowe pomieszczenie mieszkalne otwarto w poniedziałek w Monte-Carlo Bay Hotel & Resort.

Apartament 1029 zajmuje powierzchnię 92 m kw. To miejsce, w którym każdy wielbiciel Rafaela Nadala poczuje się jak u siebie w domu.

Nie brakuje w nim licznych pamiątek dokumentujących występy Hiszpana na monakijskiej mączce. Są rakiety, koszulki, buty oraz zdjęcia z 10 zdobytymi dotychczas trofeami.Nadal dokonał uroczystego otwarcia apartamentu swojego imienia w poniedziałek. Towarzyszyła mu ukochana Maria Francisca Perello oraz książę Monako, Albert II.

Luksusowe pomieszczenie ma balkon z widokiem na Morze Śródziemne i nie trzeba się domyślać, że sporo będzie kosztować jego wynajęcie.Jeśli chodzi o nazewnictwo, to nazwiskiem Nadala określono już m.in. jedną z asteroid, kort centralny w Barcelonie oraz ulicę w Valladolid. Hiszpan legitymuje się w Monte Carlo znakomitym bilansem 64-4. W środę rozpoczął obronę tytułu od zwycięstwa nad Słoweńcem Aljazem Bedene.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments