Z ostatniej chwili

Sherlock Holmes 3” z Robertem Downeyem Jr. naprawdę powstanie. Kiedy trafi na ekrany?

foto: kadr z filmu "Sherlock Holmes" foto: kadr z filmu "Sherlock Holmes"

Robert Downey Jr. po raz kolejny wcieli się w najsłynniejszego detektywa w historii. „Sherlock Holmes 3” w końcu doczeka się realizacji.

Przez ostatnie 10 lat Robert Downey Jr. był zajęty wcielaniem się w Tony’ego Starka w filmowym uniwersum Marvela. Mimo tego, wciąż nie zrezygnował z planu, by powrócić w roli Sherlocka Holmesa w trzeciej odsłonie serii Guy’a Ritchiego. Teraz, kiedy zakończył swoją pracę nad „Avengers: Infinity War” i „Avengers 4”, a być może i w całym MCU, ma czas by zająć się odkładanym przez lata projektem. I wszystko wskazuje na to, że nareszcie to zrobi. O przyszłości filmowego „Sherlocka Holmesa” wypowiedział się producent poprzednich części.

„Sherlock Holmes 3” – kiedy powstanie?

Podczas CinemaCon w Las Vegas Joel Silver, producent filmów „Sherlock Holmes” i „Sherlock Holmes: Gra Cieni” został zapytany o koleją część serii. Jego odpowiedź z pewnością ucieszy wszystkich fanów Downeya Jr. w roli słynnego detektywa:

Sherlock Holmes 3 dzieje się naprawdę, nadchodzi. Zostanie zrealizowany, prawdopodobnie jakoś za rok będziemy go kręcić. Jesteśmy podekscytowani.

Taka wypowiedź ze strony samego producenta nie pozostawia wątpliwości – po 7 latach i dwóch genialnych aktorach wcielających się w postać Holmesa (Benedict Cumberbatch i Ian McKellen), Robert Downey Jr znów wcieli się w Sherlocka Holmesa.

Czy będzie partnerował mu Jude Law w roli Watsona? Czy Guy Ritchie ponownie stanie za kamerą? Przekonamy się już niebawem. Wnioskując z wypowiedzi Silvera, premiery możemy spodziewać się w 2020 roku. Tymczasem Roberta Downeya Jr. możemy oglądać już w widowisku „Avengers: Infinity War”. W kinach od 25 kwietnia 2018.

NataliaHluzow
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej