Z ostatniej chwili

The Voice Of Poland: Czy Szpak ma w swojej grupie faworytkę?

The voice of Poland Źródło: materiały prasowe

Izabela Szafrańska zachwyciła jurorów. Cugowski zaniemówił, Szpak jest nią zachwycony. Czy Michał Szpak ma w swojej grupie faworytkę do zwycięstwa?

Izabela Szafrańska w trakcie przesłuchań w ciemno zaśpiewała piosenkę “Flashlight” Jessie J i przekonała do siebie wszystkich trenerów. “Coś czuję, że będzie dobrze” – już na początku stwierdził Piotr Cugowski.

Wokalista Braci się nie mylił. Zresztą, gdy odwrócił fotel, złapał się za głowę z zachwytu i zaniemówił. Szafrańska bowiem zachwyciła go również swoją urodą.

“I uroda, i głos! Chce się ciebie słuchać, jeśli chciałabyś dołączyć do moje drużyny, to naprawdę będę zaszczycona” – zachwycała się dziewczyną Patrycja Markowska.

Uczestniczka ostatecznie wybrała Michała Szpaka, a dopiero gdy opuściła scenę, Cugowski skomentował cały występ. “Wszystko dostała ta dziewczyna. Ale piękna, wow!” – mówił.

Podczas bitew Szafrańska zaśpiewała w duecie z Tobiaszem Fejdaszem piosenkę Lady Antabellum “Need You Know” i otrzymali od trenerów sporo pochwał.

“Na pewno to był bardzo udany duet. Miałam jednak wrażenie, że jesteście troszeczkę spięci i każdy śpiewa do swojej bramki” – komentowała Patrycja Markowska. “To był świetny duet wokalny. Zabrakło tej interakcji, ale jesteśmy na etapie bitew. Każdy z was próbował zawalczyć o to, by przejść do kolejnego etapu” – podsumował ich występ Szpak i postawił właśnie na Szafrańską, a za współpracę podziękował Fejdaszowi.

Izabela Szafrańska i Tobiasz Fejdasz w “The Voice of Poland”:

Nokaut to już popis wokalny Szafrańskiej. Trener wybrał dla niej balladę Celine Dion “The Power of Love”, a uczestniczka swoim występem nie zawiodła jego oczekiwań.

“Ale petarda! Ale pe-ta-rda” – mówił zachwycony Cugowski, a Michał Szpak natychmiast stwierdził, że nie wyobraża sobie kontynuowania przygody w programie bez Szafrańskiej. Uczestniczka zajęła miejsce Jadzi Kuzaki.

Izabela Szafrańska wydaje się być główną faworytką do zwycięstwa z drużyny Michała Szpaka. Wokalistka oprócz wsparcia trenera może liczyć też na uznanie widzów, którzy doceniają talent uczestniczki.

Publikacja zaczerpnięta z: muzyka.interia.pl

 Źródło: materiały prasowe

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej