Z ostatniej chwili

Kto wcieli się w animowanego Spider-Mana w filmie „Into The Spider-Verse”?

foto: kadr z filmu Into The Spider-Verse foto: kadr z filmu Into The Spider-Verse

Nowe informacje na temat filmu animowanego „Into The Spider-Verse” – kto podłoży głos za Petera Parkera? Z kim Spider-Man stanie do walki? 

W grudniu 2018 roku na ekrany kin wejdzie film animowany „Into The Spider-Verse”. Jak sam tytuł wskazuje, produkcja Sony będzie dotyczyć Spider-Mana. Pierwszy zwiastun potwierdził, że w filmie pojawi się Miles Morales – Spidey z rzeczywistości Ultimate. Nie oznacza to jednak, że zabraknie Petera Parkera. Na CinemaCon 2018 zaprezentowano drugi trailer, w którym ujawniono kilka szczegółów na temat „Into The Spider-Verse”.

„Into The Spider-Verse” – kto podłoży głos za Petera Parkera

Jak donosi serwis Screen Rant, w animacji zobaczymy nie tylko Moralesa, ale również oryginalnego Spider-Mana. Wiadomo, że czarnoskóry Spidey przemówi głosem Shameika Moore’a znanego z takich produkcji jak „Dope”, czy „The Get Down”. Głosu Peterowi Parkerowi użyczył natomiast Jake Johnson. Natomiast nagrodzony Oscarem za najlepszą rolę drugoplanową w „Moonlight” i wcielający się w Cottonmoutha z „Luke’a Cage’a” Mahershal Ali, wcieli się w ojca Milesa. W produkcji usłyszymy też Liev Schreiber, ale nie wiadomo, w kogo wcieli się aktor znany z roli Sabretootha. To jednak nie koniec informacji, dotyczących filmu.

Jeśli animacja odniesie sukces, w przyszłości możemy spodziewać się kolejnych części przygód młodego Spider-Mana oraz spin-offów o herosach z uniwersum Ultimate. Wygląda na to, że Sony zamierza eksplorować świat Spider-Mana, mimo że pajęczy heros występuje również w filmach Marvel Studios. Pod koniec kwietnia pojawił się drugi zwiastun „Venoma” – filmu opowiadającego o postaci ściśle związanej ze Spider-Manem. 

Premiera „Into The Spider-Verse” już w grudniu 2018 roku. 

SergiuszKurczuk
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments