Z ostatniej chwili

To: Rozdział 2” ma być jeszcze straszniejszy i bardziej emocjonujący

foto: kadr z filmu "To" foto: kadr z filmu "To"

Andrés Muschietti, reżyser filmowego dyptyku „To” na podstawie powieści Stephena Kinga, zapowiedział, czego widzowie powinni spodziewać się w 2. części.

Podczas trwającego w dniach 23-26 kwietnia 2018 CinemaConu w Las Vegas wytwórnia Warner Bros. zaprezentowała szereg nowych projektów. Jednym z nich była nadchodząca kontynuacja wielkiego hitu z 2017 roku – filmu „To” w reżyserii Andrésa Muschiettiego.

Andrés Muschietti: „Weźcie ze sobą pieluchy!”

To, że powstaje 2. część horroru, było wiadome już od momentu, kiedy projekt o nazwie „To” trafił do realizacji. Teraz reżyser zdradził jednak, w jakim tonie utrzymana będzie 2. część historii. Zapowiadając „To: Rozdział 2”, powiedział:

Będzie straszniejszy i bardziej emocjonujący, więc weźcie ze sobą pieluchy dla dorosłych.

Czy w 2. części zobaczymy wobec tego przerażającą scenę, w której Pennywise pożera dziecko? Co takiego przygotował reżyser, by przerazić widzów? Pierwsza odsłona filmu była wprawdzie horrorem, ale nie powodowała wybiegania w popłochu z kina. Czy tym razem będzie inaczej? Przekonamy się we wrześniu 2019, kiedy film trafi na ekrany.

 „To: Rozdział 2” – obsada i premiera

Kontynuacja filmu „To” ma opowiadać o dorosłych bohaterach historii, którzy po latach powracają do rodzinnego miasteczka Derry. Na razie potwierdzono jedynie udział Jessiki Chastian w roli dorosłej Bev i oczywiście Billa Skarsgårda jako demonicznego Pennywise’a. Trwają też rozmowy z Jamesem McAvoyem oraz Billem Haderem w sprawie ról Billa i Richiego.

Podczas konwentu w Las Vegas wytwórnia potwierdziła też, że zdjęcia do „To 2” rozpoczną się latem 2018, nie podano jednak żadnych szczegółów. Film ma trafić na ekrany kin 6 września 2019 roku.

NataliaHluzow
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej