Z ostatniej chwili

Lech Poznań bez czterech piłkarzy w meczu z KGHM Zagłębiem Lubin. Maciej Makuszewski coraz bliżej powrotu

WP SportoweFakty / APR / Na zdjęciu: Maciej Makuszewski (z lewej) WP SportoweFakty / APR / Na zdjęciu: Maciej Makuszewski (z lewej)

Poprawia się sytuacja kadrowa Lecha. W meczu z KGHM Zagłębiem Lubin nie zagra czterech piłkarzy. Tym razem zabraknie jeszcze Macieja Makuszewskiego, ale jego powrót jest już bardzo bliski.

Reprezentant Polski kończy rehabilitację po kontuzji więzadeł i bierze udział w treningach. – Maciej z każdym dniem wygląda coraz lepiej – podkreślił trener Nenad Bjelica.W starciu z Miedziowymi nie zobaczymy również – nieobecnych od dłuższego czasu – Elvira Koljicia oraz Mihaia Raduta.

– Elvir dwa razy trenował z drużyną, Mihai też już powoli wraca na boisko – dodał trener.Na debiut w Kolejorzu nadal czeka Thomas Rogne i w Lubinie na pewno się jeszcze nie doczeka.

– Aktualnie jest chory i także nie będzie mógł zagrać. Jednak w porównaniu do ostatniego spotkania z Koroną Kielce, nie mamy żadnych nowych absencji – zaznaczył Bjelica.Norweski stoper póki co zaliczył tylko jeden występ w III-ligowych rezerwach (8 kwietnia w domowym meczu z KKS 1925 Kalisz, wygranym przez poznaniaków 4:0).Spotkanie KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań rozpocznie się w piątek o godz. 20.30.

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments