Z ostatniej chwili

Burnley – Chelsea na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: piłkarze Chelsea FC Getty Images / Catherine Ivill / Na zdjęciu: piłkarze Chelsea FC

W czwartek, w ramach Premier League, odbędzie się mecz Burnley – Chelsea Londyn. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport. Stream online w Canal+ Sport Online. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

W czwartek (18 kwietnia) o godzinie 20:45 rozpocznie się spotkanie Burnley – Chelsea Londyn w ramach Premier League. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Komentatorami widowiska będą Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki. Starcie Burnley – Chelsea Londyn można obejrzeć również na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie Canal+ Sport Online. Usługa jest dostępna dla wszystkich użytkowników NC+.

Chelsea Londyn zajmuje 5. miejsce w tabeli Premier League. The Blues mają 60 punktów na swoim koncie. Wydaje się, że Chelsea będzie miała problem, aby awansować na czwartą pozycję w lidze. Kolejnym rywalem ekipy z Londynu będzie Burnley FC, które zajmuje 7. miejsce. Początek meczu Burnley – Chelsea Londyn: 20:45. Transmisja TV: Canal+ Sport. Stream online: Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments