Z ostatniej chwili

Oficjalnie: Gino Lettieri zostaje w Kielcach

WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Gino Lettieri WP SportoweFakty / Agnieszka Skórowska / Na zdjęciu: Gino Lettieri

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Gino Lettieri podpisał nową umowę z Koroną. Włoski szkoleniowiec związał się z kieleckim klubem kontraktem do końca czerwca 2020 roku.

Taką informację przekazała oficjalna strona internetowa złocisto-krwistych. Nie jest to zaskoczeniem, bowiem od kilku dni było wiadomo, że do podpisania stosownych dokumentów prędzej czy później dojdzie.Przedłużenie współpracy z Gino Lettierim to efekt świetnych wyników osiąganych w obecnym sezonie przez Koronę.

Ekipa z woj. świętokrzyskiego bez większych problemów zapewniła sobie miejsce w grupie mistrzowskiej.

Po 31. kolejce, i wyjazdowym zwycięstwie z Lechem Poznań (1:0), plasuje się na 6. pozycji w tabeli. Oprócz solidnej postawy w Lotto Ekstraklasie, koroniarze bardzo dobrze zaprezentowali się w rozgrywkach Pucharu Polski, odpadając z rywalizacji dopiero w półfinale z Arką Gdynia.W swoim kolejnym meczu ligowym piłkarze trenera Lettieriego zmierzą się na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok (sobota, 21 kwietnia, godz. 20:30).

Artykuł zaczerpnięty ze strony https://sportowefakty.wp.pl/

2 Comments