Z ostatniej chwili

Karta Google Play – wygodny sposób na rozrywkę bez granic

kara google play

Karta Google Play to rozwiązanie dla zapalonych graczy, które zapewnia dostęp do ulubionych gier oraz aplikacji. Zakup doładowania to sposób na rozrywkę bez ograniczeń i bez limitu ważności. Czym dokładnie jest karta Google Play, jak wykorzystuje się doładowanie Google Play i gdzie można to zrobić?

Czym jest karta Google Play?

Karta Google Play to bon, który umożliwia zakup gier, muzyki, książek i innej zawartości dostępnej w Sklepie Play – oficjalnym źródle aplikacji na system Android. Możesz zakupić kartę o wartości 20, 50, 75 lub 150 złotych i zachować ją dla siebie bądź też podarować komuś na prezent. Taki podarunek na pewno spodoba się miłośnikom gier oraz osobom, które potrzebują dedykowanych, płatnych aplikacji. Doładowanie Google Play daje możliwość uzupełnienia salda w Sklepie Play i dokonywania zakupów na określoną kwotę zamiast pobierania środków z karty płatniczej. Co więcej, takie doładowanie nie ma terminu ważności – należy jednak pamiętać, że karta będzie ważna tylko w kraju, w którym została nabyta.

Oprócz karty Google Play, która daje dostęp do aplikacji na system Android, ciekawą propozycją może być zakup kodów do gier na innych platformach. Do tego typu rozwiązań należą m.in. doładowania PlayStation Network, Xbox Live Gold czy App Store. Korzystanie z każdego z nich jest dość proste i przebiega w podobny sposób – wystarczy wprowadzić kod do swojego wirtualnego portfela, by dodatkowe fundusze mogły zostać wykorzystane przy transakcji.

Jak kupić kartę Google Play?

Tak samo jak doładowanie Xbox czy inne kody do gier, doładowanie Google Play jest dostępne w licznych sklepach. Wystarczy udać się do punktu sprzedaży, a następnie poprosić ekspedienta lub ekspedientkę o kartę i podać wybraną przez siebie kwotę. Forma zapłaty jest dowolna – cały proces przebiega dokładnie tak, jak przy normalnych zakupach. Często tego typu produkty można również znaleźć w konkretnej sekcji sklepu, zazwyczaj niedaleko kasy. Warto pamiętać, że nie ma określonego limitu czasu, po którego upływie doładowanie będzie nieważne.

Doładowanie Google Play – gdzie kupić?

Zarówno doładowanie Xbox, jak i do Google Play oraz innych serwisów można zakupić w sieci sklepów Żabka. Franczyza z zielonym logo sprzedaje również kody do gier na platformy Steam i PlayStation Store, a także doładowania do App Store. To bardzo wygodne rozwiązanie – ponadto wszystkie tego typu produkty można kupić w jednym miejscu.