Z ostatniej chwili

Co przekazała Beata Mazurek w imieniu Jarosława Kaczyńskiego?

Foto: Jacek Turczyk / PAP

Rzecznika Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mazurek, za pomocą Twittera w imieniu Jarosława Kaczyńskiego złożyła  podziękowania do wszystkich osób, które złożyły mu życzenia szybkiego powrotu do zdrowia.

 

 

– Mogę powiedzieć tylko tyle – Jarosław Kaczyński rzeczywiście ma problem z kolanem, to kolano go boli, pracują nad tym kolanem wybitni ortopedzi, ale na polityczną emeryturę się nie wybiera – podkreślił dzisiaj rano w TVN24 szef MSWiA Joachim Brudziński.

Suski: prezes PiS niedługo wyjdzie ze szpitala

Myślę, że niedługo prezes PiS Jarosław Kaczyński wyjdzie ze szpitala; wszystko jest dobrze, a “zdrowie prezesa jest żelazne” – ocenił szef gabinetu politycznego premiera Marek Suski po posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS.

Dzisiejszemu posiedzeniu Komitetu przewodził wiceprezes partii, szef MSWiA Joachim Brudziński, w związku z tym, że prezes partii Jarosław Kaczyński przebywa obecnie w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie. Jak informował wcześniej Brudziński, prezes PiS ma “problemy z kolanem”.

Suski pytany, kiedy ostatni raz widział się z prezesem PiS odpowiedział, że zanim Kaczyński udał się na zabieg. Dopytywany, czy prezes partii przeszedł już zabieg, zaznaczył, że nie jest upoważniony do przekazywania informacji o stanie zdrowia Kaczyńskiego. – Wszystko jest dobrze, proszę pytać ewentualnie prezesa albo osoby upoważnione – mówił szef gabinetu politycznego premiera.

Suski dopytywany, kiedy prezes partii wyjdzie ze szpitala odpowiedział: “Myślę, że niedługo. W każdym razie na następny Komitet Polityczny będzie z nami”.

Poinformował również, że wizyta Kaczyńskiego w szpitalu jest związana z kontuzją prawego kolana. – Zdrowie prezesa jest żelazne i będzie z nami już wkrótce, kolano nie jest specjalną przeszkodą do zarządzania partią – podkreślił Suski.

Publikacja zaczerpnięta z: wiadomosci.onet.pl

2 Comments