Z ostatniej chwili

A Perfect Circle zagrał nowe utwory w programie Jimmy Kimmel Live!

foto: kadr z wideo foto: kadr z wideo

W ramach promocji nowego albumu A Perfect Circle wystąpił w telewizyjnym show i zaprezentował, jak ten materiał prezentuje się na żywo.

Fani czekają na album Toola, ale na to jeszcze trzeba trochę poczekać. W międzyczasie Jamesa Maynarda Keenana możemy posłuchać na najnowszej płycie A Perfect Circle zatytułowanej „Eat the Elephant”, która okazała się 20 kwietnia 2018.

Na albumie znalazł się m.in. utwór „So Long, And Thanks For All The Fish”, w którym to wspomniano m.in. o Majorze Tomie, czyli postaci stworzonej przez Davida Bowiego, czy Księżniczce Lei z „Gwiezdnych wojen”, którą zagrała Carrie Fisher.

Właśnie ten numer oraz „Talk Talk” zostały wykonane podczas występu A Perfect Circle w programie Jimmy Kimmel Live. Posłuchajcie, jak nowy materiał prezentuje się na żywo:

To było do przewidzenia, że w związku z wydaniem nowego albumu formacja wybierze się w trasę koncertową. Co więcej – zespół pierwszy raz odwiedzi nasz kraj. A Perfect Circle zagra 15 grudnia 2018 w Kraków Tauron Arena.

Wejściówki od 210 złotych znajdziecie na shop.metalmind.com.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl.

AleksandraDegórska
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments