Z ostatniej chwili

Unowocześnij swoją salę konferencyjną dzięki interaktywnym flipchartom!

Conference room interior with financial chart on screen monitor on the wall. Stock market analysis concept. 3d rendering.

Technologiczne możliwości od długiego czasu stają się coraz bardziej zaawansowane. Podczas biznesowych spotkań wykorzystuje się coraz nowocześniejsze metody pracy. Jedną z możliwości jest interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali firmy Samsung.

Dlaczego warto zainwestować w interaktywny flipchart?

W firmach powoli odchodzi się od analogowych metod prezentacji i komunikacji. Zmiany zachodzą w technologiach, coraz więcej korzysta się z urządzeń, które są zaawansowane, nowoczesne, a przy tym bardzo pomocne. Firma Samsung proponuje interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali. Jest to urządzenie, które udoskonala i poprawia jakość spotkań czy konferencji, bowiem pokazywane np. prezentacje, tabele czy zdjęcia są dużo lepiej widoczne i przejrzyste.

Ogromną zaletą flipchartów interaktywnych firmy Samsung jest to, że może na nich pisać nawet kilkanaście osób jednocześnie, wykorzystując do tego dowolny przedmiot. Interaktywny flipchart Flip 85 i 75 cali daje ogromne możliwości połączenia, dzięki czemu można tworzyć wspólnie notatki w różnych formatach, a później dzielić się nimi z innymi, zachowując optymalną jakość wyświetlania. Niezależnie od tego, czy użytkownik chce rozwiązać kolejny duży problem, zrobić tzw. burzę mózgów nad kolejnym pomysłem, planuje nową prezentację lub projektuje kolejny produkt – flipchart zapewni profesjonalne wsparcie.

Tablica interaktywna od Samsunga – dlaczego warto?

Intuicyjny interfejs użytkownika i wiele wygodnych funkcji pozwalają na łatwiejsze i bardziej elastyczne prezentowanie, przechowywanie i udostępnianie treści.

Spośród bogatej oferty flipchartów firmy Samsung Flip 85 i 75 to przede wszystkim wygodne połączenie z urządzeniami osobistymi – smartfonem, laptopem, tabletem. Tablica interaktywna ma wbudowaną przeglądarkę stron internetowych oraz Office 365, co daje zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji. Ponadto ma możliwość bezprzewodowego wyświetlania obrazu Samsung Flip na zewnętrznych ekranach.

Jakie są najważniejsze zalety flipchartów firmy Samsung? Mają powłokę antybakteryjną, tryb pióra lub pędzla, elastyczną edycję obrazu, uniwersalne szablony, blokowanie treści za pomocą hasła, wiele opcji łączności, w tym USB, HDMI, DP i OPS. Można na nich rysować i pisać dowolnym przedmiotem, np. rysikiem lub ręką, kasować zawartość palcem bądź dłonią. I jednym z największych atutów jest to, że na urządzeniu może pisać nawet 20 osób jednocześnie. To szczególnie istotne w przypadku pracy zespołowej, gdzie wiele osób jednocześnie może nanosić na tablicy swoje uwagi czy poprawki.

Tablica interaktywna tej marki ma także wygodne połączenie ze smartfonem i laptopem, wbudowany czytnik dokumentów MS Word, PowerPoint, Excel i Adobe PDF (zdalny dostęp do plików, folderów i aplikacji) oraz bezprzewodowe wyświetlanie obrazu na zewnętrznych ekranach.

Największą zaletą flipchartów Flip 85 i 75 cali jest duży ekran, dzięki któremu sala konferencyjna zyska nową, w pełni interaktywną jakość.

2 Comments