Z ostatniej chwili

Grupa Myslovitz rozstała się z wokalistą

foto: materiały prasowe foto: materiały prasowe

Smutne wieści z obozu Myslovitz – na oficjalnym Facebooku zespołu pojawiło się oświadczenie, w którym zespół poinformował o zakończeniu współpracy z wokalistą Michałem Kowalonkiem. Poznaliśmy również już jego zastępcę. 

Zespół Myslovitz poinformował 19 kwietnia 2018 roku na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że kończy współpracę z Michałem Kowalonkiem. Wokalista występował wcześniej w zespole Snowman, a do Myslovitz dołączył w 2012 roku. Nagrał z nimi jeden album, zatytułowany „1.577”, który wydany został w 2013 roku.

Grupa podziękowała Kowalonkowi za wspólne 6 lat koncertowania i nagrywania. Według pozostałych członków Myslovitz „wyobrażenia o funkcjonowaniu zespołu oraz wspólnym tworzeniu muzyki przestały być zbliżone, a wręcz stały się rozbieżne” i dlatego, dla dobra zespołu, współpraca została zakończona:

Myslovitz z nowym wokalistą

Zespół poinformował również, że gościnnie na nadchodzących w koncertach będzie występował Łukasz Lańczyk z zespołu Lorein oraz potwierdził, że planuje wydanie następnej płyty. Aczkolwiek nie wiadomo kiedy możemy się jej spodziewać.

Grupa Myslovitz powstała w 1992 roku i od początku jej działalności wokalistą zespołu był Artur Rojek, który po 20 latach działalności postanowił rozpocząć solową karierę. Dotychczas muzyk nagrał jeden album – „Składam się z ciągłych powtórzeń” wydany w 2014 roku.

Kamil Kacperski
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej