Z ostatniej chwili

Scarlett Johansson opublikowała nowy utwór „Bad Dreams”, który promuje jej nadchodzącą EPkę pt. „Apart”

foto: ANGELA WEISS/AFP/EAST NEWS foto: ANGELA WEISS/AFP/EAST NEWS

Aktorka wróciła do kariery muzycznej i zapowiadziała nową EPkę zatytułowaną „Apart”, którą stworzyła z Petem Yornem. Duet przedstawił również pierwszy singiel „Bad Dreams”.

Scarlett Johansson wraca. Po 9 latach nieobecności na rynku muzycznym, aktorka ponownie zaprosiła do współpracy Pete’a Yorna. Duet stworzył już wspólnymi siłami album „The Break Up”, który pojawił się w sprzedaży w 2009 roku. Teraz opublikowali pierwszy singiel zapowiadający nową epkę „Apart”.

Utwór nazywa się „Bad Dreams”. Do posłuchania jest dostępny na Spotify, natomiast na Youtube znajdziemy krótką zajawkę klipu, w którym występuje duet:

Scarlett Johansson znów tworzy muzykę

Pete Yorn opowiedział nieco o tytule, a konkretnie o jego znaczeniu oraz o tematyce nadchodzącej epki „Apart”:

Ta EP-ka to próba pokładania sobie życia na nowo, znalezienia radości z nowo zdobytej wolności i pokonania lęku przed nieznaną drogą.

Oprócz „Bad Dreams” na albumie pojawią się kolejne 3 nowe kompozycje oraz odświeżona wersja utworu „Tomorrow”, który pochodzi z solowego albumu Yorna „Arranging Time”, wydanego w 2016 roku. Premiera epki Scarlett Johansson i Pete’a Yorna odbędzie się już 1 czerwca 2018 roku. Zanim jednak posłuchamy śpiewającej aktorki, obejrzeć ją będziemy mogli w „Avengers: Infinity War”, które zadebiutuje w kinach 25 kwietnia 2018 roku.

Kamil Kacperski
Artykuł zaczerpnięty ze strony https://www.antyradio.pl/

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej