Z ostatniej chwili

Polka w filmie poświęconym życiu Silvio Berlusconiemu

Kasia Smutniak zagrała w jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów we Włoszech. Tytuł tego filmu to “Loro” (Oni) i opowiada on życiu Silvio Berlusconiego. Reżyserem dzieła jest laureat Oscara – Paolo Sorrentino. Film trafi do kin w dwóch częściach – 24 kwietnia i 10 maja.

Historia premiera

Byłego trzykrotnego premiera i magnata medialnego gra Toni Servillo, odtwórca głównej roli w “Wielkim pięknie” Sorrentino, nagrodzonym statuetką Amerykańskiej Akademii Filmowej w 2014 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kogo gra Kasia Smutniak.

W obsadzie filmu są również między innymi Elena Sofia Ricci, Riccardo Scamarcio, Euridice Axen, Fabrizio Bentivoglio, Roberto De Francesco, Dario Cantarelli, Anna Bonaiuto, Giovanni Esposito, Ugo Pagliai, Ricky Memphis, Lorenzo Gioielli.

Obie części przedstawiają polityczną karierę i życie osobiste 81-letniego obecnie Silvio Berlusconiego, naznaczone również skandalami. Pojawi się tam wątek rozwiązłych imprez w jego rezydencji, znanych pod nazwą bunga bunga.

W ujawnionym w czwartek zwiastunie filmu słychać słynny neapolitański szlagier “Malafemmena” sprzed ponad 60 lat w wykonaniu Berlusconiego-Servillo. To nawiązanie do muzycznego talentu polityka, który sam pisze i wykonuje ballady.

publikacja zaczerpnięta z: film.interia.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej