Z ostatniej chwili

Sławomir o swoim życiu i programie “Big Music Quiz”, który prowadzi

Od 11 marca mna antenie Dwójki możemy oglądać najnowszy program stacji – “Big Music Quiz”. Prowadzi go znany muzyk i showman, Sławomir. Co muzyk mówi o samym programie? I czy chętnie oglądałby go w telewizji?

“Big Music Quiz”

Od 11 marca, co niedzielę, na antenie Dwójki (od 1 kwietnia show zostanie przeniesiony do TVP1) możemy oglądać program “Big Music Quiz”, w którym rolę prowadzącego pełni Sławomir, znany Polakom przede wszystkim z przeboju “Miłość w Zakopanem”. Przepytuje swoich gości, którymi są rozmaite gwiazdy, z tematu muzyki. W programie wspiera go żona, Magdalena “Kajra” Kajrowska.

“Ile cali liczy twój domowy telewizor?” – zapytaliśmy Sławomira. “Zdziwisz się – zero! Nie mamy telewizora w domu. Oglądamy coś ewentualnie na komputerze” – odpowiada showman.

Sławomir był kiedyś telemaniakiem. Woli więc nie mieć na stałe telewizora, bo obawia się, że wpatrywanie się w szklane okienko zabierałoby mu zbyt dużo czasu.

Dla Sławomira i Kajry namiastką telewizora jest YouTube. “Jak każdy mężczyzna, lubię pooglądać nagrania z kamerek samochodowych z różnymi sytuacjami na drodze. Analizuję je i zastanawiam się, jakbym się zachował w danej sytuacji. Efekt tego jest taki, że ostrożniej obchodzę się z pedałem gazu” – mówi Sławomir.

Jego inną rozrywką jest oglądanie filmów wędkarskich. Muzyk kocha ryby i wędkowanie, ale jego polowania zazwyczaj kończą się bezowocnie. A oglądając innych pasjonatów może poczuć się prawie tak, jakby sam upolował grubą rybę.

Dodajmy, że najnowszy teledysk Sławomira – “Ty mała znów zarosłaś” – w 10 dni zanotował ponad 12 mln wyświetleń.

Publikacja zewnętrzna zaczerpnięta z: muzyka.interia.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej