Z ostatniej chwili

Nowe lokale Da Grasso

pizza i sałatka

Pizza to jedna z ulubionych potraw wielu ludzi. W domu, w pracy, na wieczornym spotkaniu ze znajomymi – zawsze pyszna. Wysoka jakość produktów użytych do przygotowania potraw, a także świetne receptury i ich równie dobre wykonanie sprawiają, że warto odwiedzić pizzerię Da Grasso. Zadowolenie klientów oraz sukces komercyjny sprawiają, że otwierane są pizzerie w kolejnych miastach. Już w maju zostaną otwarte 2 nowe lokale. Sprawdź, czy będziesz mógł zjeść pyszną pizzę w Twoim mieście.

Pyszna pizza w Rudzie Śląskiej oraz mieście Marki

Na początku maja Da Grasso otworzy 2 nowe lokale. W menu będzie można znaleźć nie tylko wspaniałą pizzę serwowaną zawsze z unikalnymi w smaku sosami, ale przede wszystkim wyśmienite grillowane mięsa, makarony, przekąski oraz sałatki i desery. Świeże i przygotowywane od podstaw na zamówienie. Będą znakomitym uzupełnieniem pizzy bądź jej zamiennikami.

Pierwszy lokal zlokalizowany będzie przy ulicy Ul. Piłsudskiego 125 i zostanie otwarty 8 maja w mieście Marki. Numer telefonu do składania zamówień to 527-669-290.

Nowa pizzeria w Rudzie Śląskiej otwarta będzie od 10 maja przy ulicy Katowickiej 3. Zamówienia można składać telefonicznie pod numerem 572-669-280 lub przez stronę internetową https://www.dagrasso.pl

 Dlaczego warto odwiedzić Da Grasso?

Da Grasso nowe lokaleTajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto. Jest ono wyrabiane przez kucharzy kilka razy dziennie, wyłącznie z naturalnych składników. Najwyższa jakość, smak potraw oraz doskonała obsługa w pizzeriach i restauracjach Da Grasso zostały wielokrotnie docenione przez klientów. Restauracja posiada także sporo nagród, między innymi:

  • 2010, 2009, 2008, 2007 Złoty Laur Konsumenta,
  • 2010 Jakość Obsługi,
  • 2009 Jakość Roku,
  • 2008 Hermes w kategorii – sieć restauracji,
  • 2008 Grand Prix Konsumenta,
  • 2006 srebrny Laur Konsumenta.

Znajdziemy tutaj wiele ciekawych promocji, a do każdej pizzy dostaniemy 2 sosy gratis. Pierwsza pizzeria powstała w Łodzi pod koniec lat 90., zyskując uznanie zarówno dzięki dużej oraz smacznej pizzy, jak i wyjątkowemu wystrojowi wnętrz oraz energetycznym zestawieniom kolorów oraz kształtów. Zieleń kontrastująca z ognistą czerwienią, to początek marki Da Grasso, która w kolejnych latach zaistniała z sukcesem już jako sieć franczyzowa, skupiająca pizzerie i restauracje na terenie całego kraju. Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków.

Warto zajrzeć na https://www.dagrasso.pl i znaleźć pizzę idealną dla siebie.

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej