Z ostatniej chwili

Poznaj 7 zalet manicure hybrydowego

Manicure hybrydowy, lampa led, utwardzanie płytki paznokcie

Dowiedz się, dlaczego warto zdecydować się na niego już dziś!

1. Trwałość do dwóch tygodni

Jeśli lakier odpryskuje Ci już następnego dnia po pomalowaniu paznokci, pokochasz manicure hybrydowy. Niezależnie od tego, czy pracujesz przez osiem godzin stukając w klawiaturę, masz tłustą płytkę paznokciową, która sprzyja odpryskiwaniu lakieru czy planujesz porządki w domu, lakier pozostanie na Twoich paznokciach przez około dwa tygodnie. Bez rys, odprysków czy nierówności oraz konieczności wykonywania żadnych poprawek.

2. Idealna moc koloru

Lakier hybrydowy oprócz trwałości ma jeszcze jedną zaletę – przez cały czas noszenia manikiuru kolor jest tak samo intensywny, jak tuż po jego zrobieniu. Do tego przez kilka tygodni nie traci połysku. Nawet jeśli spędzasz czas na plaży na urlopie i zanurzasz dłonie w piasku, sprzątasz czy gotujesz, wygląda cały czas tak samo dobrze, jak tuż po zrobieniu. Nie można tego powiedzieć o tradycyjnym lakierze.

3. Odżywia paznokcie

Tak, to prawda. Nowoczesne lakiery hybrydowe mają bardzo zaawansowane formuły, w których znajdują się składniki nawilżające, regenerujące i odżywiające płytkę paznokciową. Dlatego nie musisz obawiać się o to, że hybryda zniszczy czy osłabi Twoje paznokcie. Dobrze wykonana i wysokiej jakości może je wręcz wzmocnić i nawilżyć. Nowoczesne hybrydy można już stosować nawet na cienkich i wrażliwych paznokciach. Znajdziesz je w wielu salonach, między innymi w https://www.bellaragazza.pl/.

4. Pomaga zapuścić paznokcie

Jeśli marzysz o ich zapuszczeniu i mimo że naturalnie się łamią, nie chcesz nakładać na nie żelu czy akrylu, hybryda może Ci pomóc. Ponieważ usztywnia i pogrubia paznokcie, to sprawia też, że są bardziej odporne na działanie czynników zewnętrznych i uszkodzenia i dużo wolniej się łamią. Dzięki hybrydzie możesz więc tymczasowo je wzmocnić i sprawić, że łatwo urosną do planowanej długości.

5. Oszczędność czasu i pieniędzy

Manicure hybrydowy jest wprawdzie ciut droższy od klasycznego, ale wykonujesz go o wiele rzadziej. Raz na dwa, trzy tygodnie i lakier trzyma się przez ten czas w idealnym stanie i nie wymaga żadnych poprawek. Do tego oszczędzasz czas w gabinecie kosmetycznym. Klasyczny manicure trwa może dwadzieścia, trzydzieści minut, ale kolejne piętnaście musisz odczekać, aby lakier porządnie wyschnął i nie odbił się na klamce do samochodu, drzwiach wejściowych, torebce. W przypadku hybrydy nie masz tego problemu. Sam manicure zajmuje niewiele dłużej niż tradycyjnego, ale od razu po wstaniu z fotela możesz wyjść z gabinetu bez obaw, że lakier ulegnie uszkodzeniu.

6. Łatwo go usunąć

To jego wielka przewaga w stosunku do innych trwałych metod wykonywania manikiuru, jak żel czy akryl, które wymagają często piłowania paznokci, a to może je osłabić. Manicure hybrydowy usuwa się bardzo łatwo i nie ryzykujesz uszkodzeniem płytki paznokciowej.

7. Pozwala na szaleństwa z kolorem

Lakiery hybrydowe pod względem kolorów nie odstają już ani trochę od klasycznych. Dlatego nie musisz ograniczać się do klasycznej czerwieni, różu czy beżu. Możesz wybrać praktycznie dowolny kolor, w macie czy połysku, i cieszyć się dokładnie takimi paznokciami, o jakich marzysz.

2 Comments