Z ostatniej chwili

Krwawy finał imprezki na Pradze: wbiła ukochanemu nóż w…

Kolejna krwawa impreza na warszawskiej Pradze. 19-letnia Małgorzata M. wbiła swojemu chłopakowi nóż w plecy. Cios był tak silny, że uszkodził rdzeń kręgowy. Wszystko wydarzyło się podczas przyjęcia, które pokrzywdzony zorganizował z okazji znalezienia pracy.

Dramatyczne sceny rozegrały się o 4.00 nad ranem w jednym z mieszkań na Pradze Północ. Małgorzata M. zaatakowała swojego chłopaka, kiedy ten szedł do toalety. Ciężko ranny 20-latek trafił do szpitala. Okazało się, że musi przejść operację, ponieważ cios uszkodził rdzeń kręgowy.

Policjanci szybko zatrzymali krewką kobietę. Znaleźli ją na strychu kamienicy, w której doszło do przestępstwa. 19-latka powiedziała policjantom, że była zazdrosna o swojego chłopaka i podejrzewała go zdradę. Chciała dać mu nauczkę. Dlatego zadała mu cios nożem.

Kryminalni ustalili, że pokrzywdzony został ranny w trakcie imprezy, którą sam zorganizował z okazji znalezienia pracy. Znał się z Małgorzatą M. od pierwszej klasy szkoły podstawowej. Byli parą przez kilka lat.

19-latka usłyszała zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w postaci ciężkiego kalectwa. Grozi jej teraz do 10 lat za kratkami. Sąd zastosował wobec niej trzymiesięczny areszt.

Artykuł zaczerpnięty z archiwalnej wersji strony NaSygnale.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej