Z ostatniej chwili

Z jakiego powodu Liam Gallagher przerwał koncert?

Foto: Stefan Brending /

Liam Gallagher przerwał swój koncert w Hiszpanii w ramach festiwalu FIB Benicassim, ponieważ ktoś wrzucił na scenę… rybę. Sprawdź całą reakcję Liama Gallaghera na ten nietypowy podarunek od fana.

Liam Gallagher to specjalista od rzucania mięsem – nie ma tygodnia, by na jego profilu na Twitterze nie pojawił się jakiś wredny, często wulgarny komentarz pod adresem innych celebrytów, ze szczególnym uwzględnieniem jego brata Noela. Tym razem role się odwróciły i mięso poleciało w stronę Liama. Dosłownie.

Podczas koncertu Gallaghera w ramach festiwalu FIB Benicassim w Hiszpanii 22 lipca 2018, jakiś złośliwy widz wrzucił na scenę… rybę. Znany z egocentryzmu muzyk zapewne spodziewałby się lecących w swoją stronę kwiatów, ale widok martwego zwierzęcia na scenie wywołał u niego zrozumiałą konsternację.

Zirytowany Liam poprosił swoich muzyków, którzy już rozpoczynali następny utwór, by na chwilę przerwali granie, a następnie rzucił w stronę widowni:

Co za ku*asiarz rzucił tutaj rybę? Pieprzoną, śmierdzącą, cuchnącą rybę. Słuchaj człowieku, naprawdę nie jesteśmy tacy ku*ewsko źli. Nie rzucaj na scenę ryb, koleś. Widziałem gorsze rzeczy, niż to gó*no.

Nie mogę, ku*wa, śpiewać, kiedy tu leży ryba.

Po chwili rybie zwłoki zostały usunięte ze sceny i wokalista mógł wykonać wielki przebój z czasów Oasis, „Cigarettes & Alcohol”. Zobaczcie reakcję Liama Gallaghera na rzuconą na scenę rybę na tym wideo:

 

Publikacja zaczerpnięta z: AntyRadio

Foto: Stefan Brending /

 

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej