bądź na bieżąco

data: 2014-02-13

Atak nożownika. Okazało się, że to jej dawny znajomy!

Atak nożownika. Okazało się, że to jej dawny znajomy!

(fot. KWP Poznań)


  A A A

Policjanci z Wielkopolski zatrzymali mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Kobieta, którą zaatakował trafiła do szpitala. Bandyta usłyszał już zarzuty, a sąd aresztował go na trzy miesiące.

komentuj

Powracająca obsesja

Powracająca obsesja

Czy jeden prosty gest przyjaźni wobec nieznajomego może...


Zabił ojca-malarza, bo ten kiedyś podpalił matkę. Nowe fakty

Zabił ojca-malarza, bo ten kiedyś podpalił matkę. Nowe fakty

Olgierd J., który w marcu 2013 r. zamordował tasakiem...

Na początku ubiegłego tygodnia do jednego z komisariatów powiatu poznańskiego zgłosiła się młoda kobieta. Skarżyła się, że z nieznanego jej numeru telefonu otrzymuje SMS-y z groźbami. Obawiała się, że mogą zostać zrealizowane.

Kilka dni później kobieta została zaatakowana. Zamaskowany sprawca podczas napadu użył noża. Kobieta trafiła do szpitala.

Wkrótce napastnik ponownie wysłał SMS-a. Tym razem groził nie tylko jej, ale również jej bliskim. Policja objęła ochroną kobietę i jej rodzinę.

Śledczym udało się w końcu ustalili tożsamość mężczyzny. Okazało się, że to dawny znajomy pokrzywdzonej. Ostatecznie kryminalni zatrzymali mężczyznę w jednej z dyskotek na terenie Wielkopolski. Jak ustaliła redakcja NaSygnale.pl, policja nie może wypowiadać się co do uprzedniej karalności zatrzymanego ani treści wyjaśnień, jakie złożył.

Jak poinformował nas sierż. szt. Dawid Marciniak z Zespołu Prasowego KWP w Poznaniu, na tę chwilę nie mogą udzielić większej ilości informacji co do popełnionego przestępstwa.

- Treść przekazanej wiadomości do mediów była konsultowana z prokuraturą i z uwagi na wrażliwy i bardzo poważny przebieg zdarzenia, czyli groźby pozbawienia życia, nie możemy udzielić komentarza.

Prokuratura Rejonowa Poznań Nowe Miasto przedstawiła podejrzanemu zarzuty kierowania gróźb karalnych, nękania oraz usiłowania zabójstwa. Sąd aresztował niedoszłego zabójcę na trzy miesiące. Mężczyźnie grozi kara od 8 do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.


Polub nasygnale.pl na Facebooku


tagi: poznań | stalker | usiłowanie zabójstwa | groźby | nożownik

oceń
tak 1 100%
nie 0 0%

Opinie (1)

Pozostało znaków: 4000

REGULAMIN

2
0
~ewa 2014-02-14 (18:12) 3 lata 9 miesięcy 3 dni 19 godzin i 4 minuty temu

jezeli dostanie 25 lat i wyjdzie albo 8 lat to bendzie bardzo wnerwiony i na bank zatakuje ja albo rodzine kobieta ma pecha niestety .

odpowiedz

Daj cynk

Bądź z nami na bieżąco

list gończy

Artur Adamczyk

Artur Adamczyk

Wiek: 40 lat     Wzrost: 180 - 185 cm    

Adamczyk jest ścigany za podłożenie bomby w Trójmieście. Szukają go policjanci z Gdańska. Widziałeś tego przestępcę? Zadzwoń: (58) 321 53 33 lub 997.