Z ostatniej chwili

Który piłkarz skrytykował Leo Messiego?

Nieobecność Leo Messiego w składzie reprezentacji Argetyny wzbudziła wiele emocji, także wśród legend sportowych. Kto skrytykował tę nieobecność w meczu z Hiszpanią?

Gatti: Cristiano Ronaldo na pewno by zagrał w tym meczu

Przypomnijmy, że gwiazdor Albicelestes nie wystąpił w rywalizacji z powodu kontuzji uda. Aktualni wicemistrzowie świata pozbawieni swojego lidera zaprezentowali się koszmarnie przegrywając aż 1:6. Po zakończeniu spotkania, na graczy Jorge Sampaoliego spadła fala krytyki. Oberwało się także nieobecnemu Messiemu. Legendarny Hugo Gatti stwierdził, że 30-latek powinien być zawsze dostępny dla drużyny narodowej, a jego odwieczny rywal, Portugalczyk Cristiano Ronaldo na pewno nie odpuściłby meczu z powodu lekkiego urazu.

– Messi musiał zagrać w tym pojedynku. Ludzie chcieli go zobaczyć. Cristiano na pewno by to zrobił – powiedział 18-krotny reprezentant Argentyny i były bramkarz m.in. River Plate i Boca Juniors, który dodał również, że w narodowym zespole zbyt duży nacisk kładzie się właśnie na rolę zawodnika FC Barcelony i pięciokrotnego triumfatora Złotej Piłki.

– Nie sądzę, że to właśnie Messi tworzy ten zespół. Nie wierzę w takie rzeczy – zaznaczył Gatti, który brał udział w mundialu organizowanym w 1966 roku na angielskich boiskach.

Publikacja zaczerpnięta z: sport.onet.pl

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej