Z ostatniej chwili

Zenon Martyniuk: Sporo dziewczyn podkochiwało się we mnie, ale ja byłem raczej taki nieśmiały

Zenon Martyniuk Polish singer Zenon Martyniuk, Tarnobrzeskie Juwenalia 2016 Piotr Morawski https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Zenon_Martyniuk_2016.jpg

Gościem czwartego odcinka programu Gwiazdy Cejrowskiego, prowadzonego przez redaktora naczelnego Plejady, Marcina Cejrowskiego, był Zenon Martyniuk. W programie opowiadał między innymi o swoich relacjach z kobietami.

 

Zenon Martyniuk był gościem czwartego odcinka programu “Gwiazdy Cejrowskiego”. Jeden z najpopularniejszych wokalistów disco-polo, przez wielu uważany za króla tego gatunku. Karierę rozpoczął niemal trzy dekady temu, zakładając zespół Akcent. Jego przebój “Przez Twe oczy zielone” sprzed kilku lat został wyświetlony niemal 150 mln razy w serwisie Youtube.

“Gwiazdy Cejrowskiego”: Zenon Martyniuk o powodzeniu u kobiet

Okazuje się, że Zenon Martyniuk nie może narzekać nie tylko na liczbę fanek, ale i kobiet, które chciałyby spędzić z nim resztę życia.

– Często tam u siebie, w małej miejscowości siadałem z gitarą na ławeczce przed domem i śpiewałem te wszystkie piosenki. Na wakacje przyjeżdżały koleżanki z Białegostoku, próbowałem zaśpiewać jakąś piosenkę i potem wieczorkiem były fajne, wspólne spotkania. Sporo dziewczyn podkochiwało się we mnie, ale ja byłem raczej taki nieśmiały. Podchodziły dziewczyny i mówiły: Zenek, chodź, może przejdziemy się na spacer? A ja mówiłem: nie, nie mam czasu, muszę gitarę nastroić. Byłem nieśmiały i taki nieśmiały jestem do tej pory – wyznał muzyk w programie “Gwiazdy Cejrowskiego”.

Źródło: Plejada

Zdjęcie: Polish singer Zenon Martyniuk, Tarnobrzeskie Juwenalia 2016 Piotr Morawski

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Zenon_Martyniuk_2016.jpg

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej