Z ostatniej chwili

Biorezonans co warto o nim wiedzieć?

Medycyna alternatywna może pochwalić się wieloma metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi. Jedną z nich będzie biorezonans komórkowy, którego sposób działania polega na wysyłaniu odpowiednich wibracji elektromagnetycznych. Oddziałują one na wirusy, bakterie, grzyby.

Medycyna alternatywna może pochwalić się wieloma metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi. Jedną z nich będzie biorezonans komórkowy, którego sposób działania polega na wysyłaniu odpowiednich wibracji elektromagnetycznych. Oddziałują one na wirusy, bakterie, grzyby. Warto zaznaczyć, że pomimo wysokiej skuteczności w niszczeniu patogenów biorezonans nie ma negatywnego oddziaływania na ludzkie tkanki. Pozostawia zdrowe komórki w stanie nienaruszonym. Jest to ogromna zaleta i przewaga nad leczeniem konwencjonalnym. Wystarczy zapoznać się z ulotką pierwszego lepszego leku, aby zobaczyć, jak wiele działań niepożądanych może wystąpić przy jego stosowaniu.

Na czym polega biorezonans komórkowy?

Biorezonans komórkowy pomaga przy bardzo wielu schorzeniach. Wykorzystuje się go do wykrywania chorobotwórczych drobnoustrojów, które zatruwają organizm i stopniowo go niszczą. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jaka walka toczy się w organizmie podczas wnikania do niego szkodliwych mikroorganizmów. Biorezonans wykrywa konkretny rodzaj drobnoustrojów, po czym przechodzi do ustawienia drgań, które nie rezonują z patogenami. Umożliwia to oddziaływanie na grzyby, pleśnie czy pasożyty oraz niszczenie ich. W biorezonansie leczenie skupia się na patogenach, wszystkie zdrowe komórki pozostają nietknięte. Urządzenie wykorzystuje do działania naturalne zjawisko w postaci elektromagnetyzmu. Biorezonans służy do stawiania diagnozy w medycynie alternatywnej i leczenia. Kluczowe jest to, aby dobrać właściwie drgania, które doprowadzą do zneutralizowania patogenów. Każdy żywy organizm emituje ściśle określony dla siebie zakres drgań.

Czy warto wykonywać biorezonans?

Zastosowanie biorezonansu jest szerokie ze względu na to, że służy do wykrywania jednostek chorobowych i ich leczenia. Badanie odbywa się w pozycji siedzącej, pacjent trzyma dwie metalowe końcówki podłączone do urządzenia emitującego energię magnetyczną. Nie ma w tym niczego szkodliwego, niebezpiecznego ani bolesnego. Pacjent może odczuwać jedynie mrowienie w dłoniach, przez które przepływa energia elektryczna. Za pomocą biorezonansu można przykładowo wykryć alergie i nietolerancje pokarmowe. Urządzenie wskazuje również na stopień zatoksycznienia organizmu, Obecnie możliwe jest nawet odczulanie przy użyciu biorezonansu.

Metoda ta sprawdza się rewelacyjnie przy diagnozowaniu zakażenia pasożytniczego. Biorezonans wykryje rozmaite patogeny, w tym ameby, robaki, przywry. Po biorezonans sięga się coraz częściej w leczeniu alkoholizmu i uzależnienia od nikotyny. Terapia sprzyja pobudzaniu naturalnych sił obronnych organizmu, wzmacnia system immunologiczny. Urządzenie jest w stanie wykrywać przyczyny wielu chorób, dotyczy to też schorzeń autoimmunologicznych. Trzeba jednak mieć na uwadze to, że w celu uzyskania pożądanych efektów terapeutycznych konieczne staje się przeprowadzenie kilku badań, co niestety nie jest tanie. Przeciwwskazaniami do stosowania biorezonansu jest ciąża, wszczepiony rozrusznik serca, choroba nowotworowa.

2 Comments