Z ostatniej chwili

Szok! Nauczycielka z katolickiej szkoły sypiała z uczniem!

38-letnia Amie Neely, nauczycielka z Chrześcijańskiej Akademii Wspólnoty w Port St. Lucie na Florydzie (USA), została przyłapana na seksie z 16-letnim uczniem. Być może sprawa nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby nie podejrzliwy mąż. Mężczyzna, czując, że żona go zdradza, postanowił śledzić żonę, za pomocą aplikacji GPS.

Nauczycielka została zatrzymana, po tym, jak jej mąż doniósł policji, że jego żona sypia z 16-letnim uczniem. Mężczyzna wcześniej przyłapał Amie Neely na gorącym uczynku.

Mieszkaniec Port St. Lucie od pewnego czasu podejrzewał, że jego żona go zdradza. Postanowił to sprawdzić. Gdy długo nie wracała do domu, namierzył jej samochód za pomocą zainstalowanej w telefonie aplikacji. GPS poprowadził go na parking kilka przecznic dalej. W samochodzie zauważył Nelly i 16-latka w miłosnych objęciach.

Na policji kobieta nie przyznała się do winy. Co innego zeznał chłopak, z którym się spotykała. Nastolatek twierdzi, że kobieta wręcz nalegała na intymne spotkania. Przekonywała, że “przechodzi kryzys wieku średniego” i pragnie odrobiny szaleństwa w swoim życiu. 16-latek, który przyjechał na szkolną wymianę, przyznał, że romans trwał już sześć miesięcy!

Para spotykała się po zajęciach. Najczęściej wyjeżdżali w ustronne miejsca, ale do spotkań dochodziło również w mieszkaniu nauczycielki, pod nieobecność jej męża.

Kobieta została aresztowana. Sąd wyznaczył za nią kaucję w wysokości 15 tys. dolarów. Chyba nie ma co liczyć na to, że mąż wpłaci pieniądze…

Artykuł zaczerpnięty z archiwalnej wersji strony NaSygnale.pl

2 Comments