Z ostatniej chwili

Nauczyciel zrobił to z trzema uczennicami!

(fot. Facebook) (fot. Facebook)

23-letni asystent nauczyciela, Samuel Bradley, uwiódł trzy dziewczyny z tej samej szkoły. Dwie wylądowały z nim w łóżku i wysyłały mu swoje rozbierana zdjęcia, a z trzecią wdał się w romans. Najmłodsza miała tylko 14 lat. Sprawa poruszyła całą Wielką Brytanię.

Podrywał je na Facebooku, komplementował i prosił o numery telefonów. Zauroczone mężczyzną nastolatki ulegały mu, a by się przypodobać, były w stanie zrobić wszystko. 14-latka i 15-latka przyznały, że doszło między nimi do różnego rodzaju czynności seksualnych. Poza tym przekonał je, żeby wysyłały mu swoje rozbierane zdjęcia. Najmłodsza musiała także kręcić filmy o charakterze erotycznym.

– Byłam taka szczęśliwa, że ze wszystkich dziewczyn wybrał mnie – mówi jedna z jego ofiar. – On wyglądał młodziej, bardziej jakby był w moim wieku – nosił się młodzieżowo, zakładał szelki. Powiedział, że uważa mnie za najładniejszą dziewczynę na roku. W końcu poprosił o numer telefonu – wyznaje.

Były nauczyciel zgwałcił 14-letnią dziewczynkę. Nastolatka…

Niewinne rozmowy szybko przerodziły się w konkretne prośby – o zdjęcia w samej bieliźnie. W zamian za to obiecał wysłać jej swoje, na których widać, jak bardzo jest podniecony. Zapatrzona w niego Rebecca posłusznie spełniała prośby.

– Zabrał mojej córce niewinność. To coś, czego nie można zwrócić – powiedziała podczas procesu matka Rebeki.

Uczennica nie miała pojęcia że w tym samym czasie nauczyciel pisze do 15-letniej Gemmy. Jako prezent na jej urodziny dał jej swój numer telefonu i zażądał w zamian zdjęć w bieliźnie. Dziewczyna się zgodziła, a wieczór skończyli na imprezie w jego domu. Wypili sporo alkoholu i wylądowali w łóżku. Rano nastolatka obudziła się przy nauczycielu ubranym jedynie w bokserki. Pamiętała, że dotykał ją po całym ciele, także pod ubraniem. Rano zrobił jej to samo, wkładając ręce pod bieliznę.

Sytuacja wyszła na jaw kiedy przyjaciółka Gemmy zaalarmowała jej matkę, żeby przyjechała pod wskazany adres. Bradley nie umiał wytłumaczyć, co robił półnagi z nastolatką. Rodzicielka niezwłocznie zawiadomiła szkołę i policję.

Sprawą zajęły się władze i po przeanalizowaniu zawartości telefonu wyszły na jaw wszystkie relacje seksualne mężczyzny. Okazało się, że mężczyzna miał też stosunki seksualne z 16-letnią byłą uczennicą, która niedawno skończyła szkołę. Sarah do dziś nie może się pogodzić z tym, co zrobił jej nauczyciel. Spotykali się w każdą środę przez blisko rok, utrzymując intymne kontakty. Teraz wspomina go jako mającego obsesję na punkcie seksu. Dodaje, że jego wielkim marzeniem był trójkąt, z dwiema dziewczynami w łóżku.

– Wcześniej myślałam, że jest po prostu niezłym podrywaczem. Teraz, jak usłyszałam o żądaniach nagich zdjęć od 14-latki, to myślę, że jest zwykłym pedofilem – powiedziała Sarah.

Bradley usłyszał osiem zarzutów, m.in. dopuszczenia się czynności seksualnych z małoletnią, żądania nieprzyzwoitych zdjęć i doprowadzenie do poddania się innej czynności seksualnej. Został skazany na trzy lata więzienia. Imiona dziewczyn zostały zmienione dla potrzeb postępowania sądowego.

2 Comments