Z ostatniej chwili

Jaki prezent dostała Meghan od Harry’ego?

Goodhousekeeping.com

Meghan Markle i książę Harry od soboty są oficjalnie małżeństwem. Choć ślub odbył się dwa dni temu, wciąż to wydarzenie wzbudza wiele emocji. Dopiero teraz do prasy wyciekła informacja, jaki prezeny Harry podarował swojej świeżo upieczonej żonie. Jaki prezent dostała Meghan od Harry’ego? I dlaczego mówi się o tym podarunku jako hołdzie dla księżnej Diany?

Uroczystość, którą żył cały świat

19 maja w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor powiedzieli sobie sakramentalne “tak”. Meghan, którą do ołtarza poprowadził książę Karol, miała na sobie prostą suknię od domu mody Givenchy. Na uroczystości nie brakowało gwiazd sportu i show-biznesu, jak choćby Beckhamów czy Clooneyów.

Ceremonia była skrojona pod pannę młodą, która jest Amerykanką. Nie zabrakło chóru gospel oraz przejmującego przemówienia czarnoskórego biskupa. Eksperci ocenili, że uroczystość kosztowała 32 miliony funtów, z czego najwięcej pochłonęły wydatki na ochronę.

 

Duże wrażenie na obserwatorach z całego świata zrobił pan młody, który od sobotniego popołudnia wyrasta na największego znanego nam romantyka. Harry osobiście zbierał kwiaty do bukietu panny młodej, a gdy zobaczył ją przed ołtarzem, powiedział: wyglądasz pięknie, tęskniłem. Teraz okazuje się, że po ceremonii podarował ukochanej pierścionek, który należał do jego zmarłej matki.

Pamiątka po księżnej

Szmaragdowy seledyn otoczony diamentami pasjansa i osadzony w 24-karatowym żółtym złocie został stworzony przez Asprey w 1997 roku. Pierścień lśnił na palcu Meghan, kiedy para opuściła zamek Windsor i udała się na wieczorne przyjęcie weselne.

Tym samym Harry wypełnił testament księżnej Diany, który zostawiła po sobie kolekcję biżuterii i podkreśliła, że ma ona w odpowiednim momencie trafić do żon jej synów.

Wcześniej Meghan i Harry dostali prezent od Królowej Elżbiety II, tytuły szlacheckie. Od dnia ślubu należy o nich mówić: książę i księżna Sussex. Jeśli chodzi o podarunki od gości, państwo młodzi poprosili, by pieniądze, które chcieli na nie przeznaczyć, wpłacili na wybrane przez nich fundacje.

Pierścionek robi na was wrażenie?

Publikacja zaczerpnięta z: gwiazdy.wp.pl

2 Comments