Z ostatniej chwili

Firma sprzątająca do zadań specjalnych

firma sprzątająca

Daress jest firmą sprzątającą, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Oprócz standardowych usług, jakimi są sprzątanie pomieszczeń biurowych, hal produkcyjnych i magazynów, firma oferuje również te bardziej nietypowe. Rozszerzenie swojej oferty o usługi takie jak: czyszczenie konstrukcji stalowych, doprowadzanie do stanu idealnego pomieszczeń po remontach i budowach oraz mycie okien i przeszkleń, także na wysokościach, pozwala zabrzańskiej firmie wyróżnić się na tle konkurencji. Sprawdź, dlaczego warto wybrać Daress.

Czyste biuro wizytówką firmy

Zwykło się mawiać, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Czystość pomieszczeń biurowych jest odzwierciedleniem ogólnego porządku panującego w firmie oraz oznaką profesjonalizmu. Pierwszą rzeczą, którą klient zauważa po przekroczeniu progu, jest stan pomieszczenia, do którego wchodzi. Dlatego, jeśli zależy nam na wizerunku firmy, powinniśmy zadbać o stałe utrzymywanie czystości w biurze, zwłaszcza że wiążą się z tym same korzyści. Pozbywając się kurzu i brudu, możemy automatycznie zredukować ilość unoszących się w powietrzu alergenów i wszechobecnych bakterii. Poprzez wyposażenie biura w rośliny absorbujące szkodliwe chemikalia, np. te z tuszu z drukarki, jesteśmy w stanie oczyścić powietrze i zadbać o swoje zdrowie. Pracując w zadbanym otoczeniu, jesteśmy bardziej produktywni i zmotywowani, a prawdopodobieństwo, że coś może nas rozpraszać, maleje.

Nie tylko BHP-owiec wie, że bezpieczeństwo to podstawa

Dlatego też praca na profesjonalnych urządzeniach i maszynach pozwala na precyzyjne, a przede wszystkim właśnie bezpieczne sprzątanie hal magazynowych i produkcyjnych. Ponad 10. doświadczenie, jakie posiada firma sprzątająca Daress, jest gwarancją jakości usług. Firma opiera swoja działania na metodzie 5S, czyli na pięciu krokach, prowadzących do utrzymania porządku na halach produkcyjnych. Są to:
• segregacja,
• systematyka,
• sprzątanie,
• standaryzacja,
• samodyscyplina.
Każdy z klientów traktowany jest indywidualnie, dlatego też dobór odpowiednich środków czystości oraz sprzętu jest kluczową kwestią, zapewniającą bezpieczeństwo oraz usprawniającą dalszą pracę na hali. Personalizację usługi cenią sobie zwłaszcza pracodawcy, odpowiedzialni za zapewnienie czystości i higieny w miejscu pracy, co niewątpliwie wpływa na wydajność i efektywność wśród pracowników.

Idealny scenariusz po zakończonym remoncie?

Ułożenie się na nowej kanapie z ulubioną książką i podziwianie odnowionego wnętrza. Korzystając z pomocy firmy sprzątającej, możemy pozwolić sobie na taki poremontowy luksus. Profesjonaliści przy użyciu specjalistycznych środków i sprzętu usuną uciążliwy pył i resztę pozostałości remontu, pomagając nam zaoszczędzić coś najcenniejszego – czas. Oddając się w ręce specjalistycznej ekipy sprzątającej, mamy pewność, iż nie jesteśmy narażeni na awarie, np. nowego cennego sprzętu. Co więcej, biorąc pod uwagę długoletnie doświadczenie zabrzańskiej firmy http://daress.pl/, możemy bez obaw powierzyć pracę grupie specjalistów zarówno w pomieszczeniach po remoncie w naszym domu, jak i w firmie.

Okno na świat

Brudne okna pokryte smugami czy zaciekami mogą zniweczyć efekt nawet idealnie wysprzątanego biura. Jeszcze zanim wejdziemy do samego budynku, to pierwsze, co przykuwa naszą uwagę to okna, w których zazwyczaj się przeglądamy. Najważniejszą kwestią jest ich regularne mycie, co pozwala nie tylko na zachowanie ich w czystości, ale również w dobrym stanie technicznym. Długo nieusuwane zabrudzenia mogą być bardzo trudne do zniwelowania, a nawet są w stanie zniszczyć powierzchnię okien. Najczęściej stosowane metody mycia przeszkleń to metoda ręczna i alpinistyczna. Ta druga pozwala na szybkie i precyzyjne wykonanie pracy, bez ingerencji w konstrukcję budynku, dzięki zastosowaniu technik linowych, umożliwiających dostanie się pracownikowi w najmniejsze zakamarki. Często wykorzystywaną metoda jest technika mycia wodą osmotyczną (demineralizowaną), która dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów, pozwala na bezpieczne mycie oszkleń i elewacji na wysokościach nawet do 20 m. Co więcej, zastosowanie wody osmotycznej jest przyjazne środowisku, co w dobie globalnego ocieplenia, jest niewątpliwym plusem.

Żelazne zasady

Utrzymanie konstrukcji stalowych w dobrej kondycji to nie lada wyzwanie, a sam proces czyszczenia może okazać się kłopotliwy. Obecnie jednak dostępne są profesjonalne środki czyszczące oraz sprzęt, które znacznie ułatwiają pracę. Podobnie jak w przypadku mycia okien i przeszkleń sprawdza się metoda alpinistyczna, która pozwala specjalistom doczyścić nawet bardzo trudno dostępne miejsca, a dodatkowo jej zastosowanie jest bezpieczne i zgodne ze wszystkimi przepisami. Niezwykle istotne jest posiadanie odpowiednich uprawnień, dlatego, idąc z duchem czasu, mimo ogromnego doświadczenia, pracownicy firmy sprzątającej stale doskonalą techniki sprzątania podczas licznych szkoleń branżowych.

Nie obawiaj się zatrudnić firmy sprzątającej

Oddając się w ręce profesjonalistów, mamy szansę na poprawienie wizerunku swojej firmy na rynku, dbając jedynie o porządek w jej wnętrzach. Bardziej produktywni i zmotywowani pracownicy to tylko skutek uboczny, a bezpieczna i higieniczna przestrzeń miły dodatek. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie firmy Daress jest gwarancją jakości usług, a jej dostępność w aż czterech dużych miastach na Śląsku, niewątpliwym atutem i czynnikiem, który wyróżnia ją na tle konkurencji w regionie.

2 Comments

Z ostatniej chwili

Dowiedz się więcej